Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csajok! Miert van az, hogy...

Csajok! Miert van az, hogy tervezzuk hogy talalkozunk, de neki sosem jo amikor nekem?

Figyelt kérdés

Ebbol akkor az jon le, hogy nem akar talalkozni? Akkor miert nem mondja meg, v lehetseges, hogy tenyleg nem jo, nincs olyankor ideje? (pontos idopontot sosem szogeztunk le)

Tapasztalatok/velemenyek, koszonom!



2018. jún. 5. 13:05
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Néha tényleg megesik, hogy nem jönnek össze a dolgok, de ha mindig csak az egyik fél kezdeményez, a másik sose, akkor abból nem lesz semmi sem.
2018. jún. 5. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hat eloszor egy rendes talalkozas legyen, mert sokaig vartam ra (arra is h csak ugy fussunk ossze).Lassam mi hogy s a tobbi majd eldontodik.
2018. jún. 5. 13:21
 3/8 anonim ***** válasza:

Te fiú vagy, ha jól értelmezem a kérdést.


Ha egy hónapban nem talál egy pár órát, hogy találkozzatok akkor nem akar, ha csak 1-2 hét, akkor lehet hogy elfoglalt, vizsgaidőszak stb., de általában mondani szokták, hogy "most nem jó, de 2 hét múlva majd ekkor meg ekkor..."

Szóval ha szeretne talál időt, ha nem is azonnal.

2018. jún. 5. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
#2es Volt idoszak h nekem nem volt jo, akkor hanyagoltam, de azt mondtam nem adom fel. Most mondta h hetvegen csak jobb lennne/ biztosabbat tudna mondani, de ha akkor se jo, akkor hagyom ezt az egeszet (hagyni kell sajnos, ha akkor se, akkor nem latom ertelmet, csak magamat hulyitenem, sajnos igy is kicsit ugy erzem neha :( de ugy erztem tobb eselyt kell adjak egy ilyennek)
2018. jún. 5. 13:36
 5/8 anonim ***** válasza:
mondd meg neki hogy mondjon ő egy időpontot, akkor nem tudja mondani hogy mégsem jó
2018. jún. 5. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hat ha arrol van szo, tudja mondani, h epp kozbe jott valami :)) de meg lehet probalni
2018. jún. 5. 13:51
 7/8 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy csak rossz az időszak. De én inkább arra hajlok, hogy nem akar veled találkozni.

Akit látni akarok arra szakítok időt esetleg adok neki egy időintervallumot amikor már jó lesz.

Hívd el konkrét alkalomra és nézd a reakcióját, ha csak susmusol és nem mond semmi konkrétat akkor esélyes, hogy hülyít.


Ha érdekel a másik és valóban dolgom van akkor elmondom neki és felvetek egy másik alternatívát.

2018. jún. 6. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

#6os, az utolso soraidra valaszolva, mar volt olyan, h masik alternativat hozott fel.

De kerdes ha nem akar talalkozni, miert nem mondja meg, es minek azt mondja h siman talalkozhatunk?

2018. jún. 6. 08:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!