Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csalódtam benne. Hogy érdemes...

Csalódtam benne. Hogy érdemes viselkednem vele, amikor újra találkozunk?

Figyelt kérdés

Fősulin volt egy közös esemény, amin valamennyien részt vettünk még néhány hónappal ezelőtt. Váltottam pár szót az egyik sráccal is, aki akkor még nem tűnt fel nekem különösebben, mert nem vagyok egy beképzelt lány. De később közvetve tudtam meg, hogy ennek a fiúnak én tetszem valamennyire. Konkrétan a folyosón hallottam, ahogy beszélgetnek rólam (szóba kerültem), és egyre többször tűnt fel azokon a helyeken, ahol én szoktam lenni. Hallottam azt is,amikor rászólt az egyik barátja, hogy nézzen a szemembe, és ő félve bár, de felvette a szemkontaktot, amit én egy mosollyal nyugtáztam. 1(!) hónappal később bejelölt facebookon is, és nem mintha ez olyan nagy szám lenne, de nem írt nekem meg semmi. Párszor beszéltem vele, mert én kezdeményeztem a beszélgetést, és olyan kedvesen válaszolgatott nekem és olyan cuki volt velem, hogy komolyabban felkeltette az érdeklődésemet...egészen a múlt hétig. Meg volt említve, hogy majd beszélünk valahol élőben is a vizsgaidőszak után, hiszen sokszor elkerüljük egymást, és korábban is csak kb. heti 1-2x-szer futottunk össze a suliban nagyjából 3 perc erejéig, futólag.

Őszintén örültem annak, hogy egy ilyen kedves, jó jellemmel bíró srácot közelebbről is megismerhetek, aki habár nem egy helyes fiú külső szemmel nézve, de az én szememben tökéletes...lett volna.

Pár hete az utolsó vizsgám után hazautaztam.

Elkezdett más lányokkal ismerkedni, már egy csomó új lány ismerőse van, és tipikusan a mellkidobós lánykák képe alá lájkolgat ötszázadik "rajongóként". A haverjai közül 2-3-mal én is jóban vagyok, ők nem egyszer a fülem hallatára bíztatták (jó a termek és a folyosó akkusztikája), hogy ne féljen tőlem, hívjon el valahová. Azok a haverjai pedig, akik nem ismernek engem és egyszer láttak egy igen lerobbant, kialvatlan állapotomban (vizsgám volt aznap, ami miatt előző éjjel a stressz miatt virrasztottam) látott meg, konkrétan azt mondta a srácnak, hogy találhat nálam jobb nőt, és hogy nem is vagyok olyan szép.

Összegezve: a haverjai véleménye megoszlik rólam, és az elmúlt hónapokban rengeteget hezitált, bizonytalankodott, ami miatt kezdett elmúlni a kezdeti vonzalmam iránta. De ez a netes nyáladzás elvette a kedvem teljesen a találkozástól, és le is toj magasról konkrétan amióta hazautaztam. Jövő héten fogok visszautazni a szorgalmi időszak miatt, és sanszosnak tartom, hogy összefutunk a fősulin.


Ez a hezitálás, meg a hülye haver hülye véleménye ("jobb nőt is találhatsz magadnak") teljesen lelombozott, meg hogy ő is beáll a huszon ezredik "rajongónak" egy full smink, agyonfilterezett csaj fan-táborába.


Nektek mi a véleményetek erről az esetről? Hogyan viselkedjek vagy ne viselkedjek vele ezek tudatában, ha újra találkozni fogunk? Teljesen elkapott a hányinger tőle, mert más személyiségnek mutatta magát. Én meg nem leszek kispadra küldve, mert ezt nem engedem meg senkinek. Véleményem szerint ha valaki akar tőlem valamit, akkor ne csak azért akarjon, mert nem jutott neki "jobb" (vagy inkább más típus), hanem mert engem tart az ideális jelöltnek.


Megjegyzés: Olyannak adta elő magát, mint amilyen pl. Marshall Eriksen az Így jártam anyátokkal c. sorozatban, tehát rendesnek, szeretetreméltónak, és ragaszkodónak. Aztán meg jött a pofáraesés részemről, mert nekem nem kell egy ilyen csajozós f...fej, aki marhára nem rendes pasi, hanem egy szemétláda.



2017. jan. 26. 18:04
 1/3 A kérdező kommentje:
A "nem vagyok egy beképzelt lány" résznél arra akartam kilyukadni, hogy nem gondoltam azt, hogy tetszenék neki.
2017. jan. 26. 18:06
 2/3 anonim ***** válasza:
A haverjai véleménye téged ne érdekeljen hiszen a srác fogja eldönteni hogy hogyan is érez irántad és nem a barátai. A helyedben ha "le toj" semmiképp nem keresném ha ő keres szerintem legyél olyan mint eddig de azért éreztesd vele hogy rosszul esik hogy le se szart. Az meg hogy másik lányok képeit likolgatja szerintem normális ne küzdj ellene. Azt likol akit akar majd max.ha összejöttök vagy valami akkor megmondhatod neki hogy zavar téged. De addig szerintem ebbe ne szólj bele.
2017. jan. 27. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Már mindegy. Elengedtem őt is. Majd lesz más.
2017. jan. 28. 08:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!