Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit lehet tenni, ha kipécézett...

Mit lehet tenni, ha kipécézett egy szomszédnéni?

Figyelt kérdés
Van valaki, aki állandóan szemétkedik, keresztbe tesz, hallgatózik, leselkedik, turkál a szemetemben, kötekedik, mindennek lehord a hátam mögött, fél utcának állandóan rólam panaszkodik. Egy öreg néni amúgy. Eddig tiszteletben tartottam a korát, illedelmes voltam, de most nagyon csúnyán leordítottam, és kikértem magamnak az egészet. Most úgy állítja be, hogy ő egy szegény áldozat, remeg az idegtől, milyen szemtelen, gonosz vagyok, stb stb. Sajnos a nénit nem tudom elkerülni mert családi házas társasházban élünk, sok minden közös, elköltözni nem tudok.

2018. jún. 6. 00:41
 1/5 anonim ***** válasza:
88%

Ezt amit csináltál, ráordítasz, ennyi.


Nálunk is van egy ilyen patkány. Mindenkinek kidumál, elhordja az embert mindennek, ha cigi füst szagot érez az csak tőlem jöhet, azt persze nem tudja, hogy alattam ki lakik, éjjel nappal az ablakban füstöl, az előszobánkba áll a füst sokszor, de mindenki más az szent. Az előszobánkat a fürdőnket a konyhát szarrá áztatta, mert nem képes szigeteltetni a lakását. Össze vissza f.ossa a szót mindenfelé, a szemetbe meg teszi a szépet.

2018. jún. 6. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
82%
*szemedbe
2018. jún. 6. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
83%

Sajnos ilyen férgekkel semmit nem lehet tenni.


Amúgy nem szólnék hozzá, nem is köszönnék, aztán hagy duzzogjon. A lakásba meg úgysem engedem be.

2018. jún. 6. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szarni rájuk.


ÉN nem foglalkozok suttyókkal egy köszönés épp belefér, hogy ne süllyedjek le a szintjére, de ennyi.

2018. jún. 6. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha te kikezdhetetlenül és példása élsz, akkor benyalhat a nyanya a meleg szarig.

Egyszerűen hagyd figyelmen kívül. Köszönj neki és kész.

Ha beszól, akkor ennyit mondj:

"Kérdésre tudok válaszolni, kérést tudok teljesíteni"

Így az ilyen indirekt célozgatást ezáltal simán ignorálhatod.

2018. jún. 29. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!