Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért mondják valamire, hogy...

Miért mondják valamire, hogy “erõltetett”?

Figyelt kérdés

Legyen az egy video vagy bármilyen média tartalom, amit te jónak érzel, de más ezzel a jelzõvel illeti.

Amúgy tudom, hogy mit jelent maga a szóxD Csak egyes kontextusban nem értem, hogy mi alapján dönti el egy kívülálló egy másik ember viselkedésérõl vagy megnyílvánulásairól, hogy az erõltetett.


2018. jún. 6. 08:13
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Valami "izzadságszagú", mondjuk próbál meglovagolni egy adott trendet, vagy clickbait stb.
2018. jún. 6. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez szubjektív megítélés alapján is lehet, tehát előfordulhat, hogy más valaki erőltetettnek ítél valamit, míg te nem. Ő olyannak érzi az adott megnyílvánulást.
2018. jún. 6. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki magához viszonyít meg a saját tapasztalatához. Relatív mert mindenki másképp lát pl egy videót. Lehet hogy valakinek rohadtul poénos de a másiknak meg erőltetett.
2018. jún. 6. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Gyenge, mesterkélt, erőltetett, megjátszott, túljátszott, stb.


Én például nagyon bírtam Dancsó régi videóit, még az eredetieket, amiben magyar filmeket kritizált viccesen, de találóan. Ma meg csináljunk valamit úgyis megnézik 250 ezren videóknál tart ami szerintem csak erőltetett, óvodás szint.


Vagy amit látok, hogy 10-ből 9 magyar játék videós már bejelentkezésével is Pewdiepie beköszönését majmolja. Aztán végig káromkodják ordítva az egész adást. Vn akinek ez bejön, van akinek nem.

2018. jún. 6. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!