Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Valóban ezek a legjobb éveim?

Valóban ezek a legjobb éveim?

Figyelt kérdés
26 éves vagyok és nem érzem így. Most diplomázom jogászként, mellette fél állásban dolgozok néha teljesben dolgoztam. Így az elmúlt évek erről szóltak. Tudom, ez az élet munka, munka, munka. Nincs párkapcsolatom, nem is volt még igazan komoly, udvarlom se nagyon akad. Ha szexelek is mindig önző vagy ügyelten férfiakat fogok ki, szóval nem sok örömöm van benne. Tudom, hogy fiatal vagyok és élveznem kéne az életet de a mindennapok leterhelnek,a családom sem a legtamogatobb típus . A barátnőim szerencsesebbek anyagilag és szerelmileg is, mindig én maradok alul. A saját boldogságomért én vagyok a felelős tudom, de mégsem sikerül meglelni.

2018. jún. 7. 21:08
 1/9 anonim ***** válasza:
Lehetséges, de igazából csak rajtad múlik.
2018. jún. 7. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
51%

Igen,sajnos ezek.

30 felett még rosszabb lesz.

40 felett meg már nagyon leszűkül a jelentkezők sora..

2018. jún. 7. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
51%
Sőt, a legjobbon már túl is vagy! Üdv az életben! 😃
2018. jún. 7. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ideje lenne hosszabb távra párkapcsolatot keresned és akkor talán a kiválasztott férfi is jobban belejönne a szexbe. Az egyéjszakásoktól mégis mit vársz?
2018. jún. 7. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát, a legjobb az, amikor már nincs feladatod az életben, mert ami feladatnak "szánódott", azt már teljesítetted; és utána már csak élvezheted, learathatod annak a gyümölcsét. Szóval a legjobb szerintem ott kezdődik, amikor már végetértek a feladatok, és kiléphetsz végre az életbe, el kezdhetsz végre élni. Amikor már nem kell másoknak ugrálnod, bizonyítgatnod, hanem már mehetsz a saját fejed után, épeszű keretek között; tehát olyan, hogy nem ártasz senkinek.
2018. jún. 7. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
51%

5-ös,és szerinted egy magyar embernek ez hány éves korában jön el?

80?

2018. jún. 7. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
78%
Most arra gondoltam, amikor kikerül az iskolából; nem kell utána sem fáradságos munkával bizonygatnia, csak csinálja, amit szeret, vagy tovább áll. De mondjuk lehet olyan is, hogy valaki a kemény fizikai munkát akarta megtapasztalni éppen adott életében; de talán tud munkahelyet váltani, ha már betelt a hócipője. Meg pl amin nem tudunk változtatni, "ez van". Meg vki mondott egyszer egy ilyet, nemtom, mindig így van-e, hogyha az ember az életfeladatát csinálja, akkor boldog. De ezt nemtom.
2018. jún. 7. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
*Talán nem mindig boldog, mert lehet az is, hogy épp pl a magányt vagy a szegénységet vagy tényleg a kemény fizikai munkáslétet akarja megtapasztalni.
2018. jún. 7. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
75%
Huszonéves lányként a lehető legjobb helyzetben vagy. Ha még ezt sem bírod élvezni, akkor nem lesznek legjobb éveid.
2018. jún. 8. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!