Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Autista és infantilis fiú...

Autista és infantilis fiú vagyok. Van egy barátom aki nem tudom hogy valóban a barátom e. szerintetek igazi barát? Sokszor mondja hogy a legjobb barátom, de emellett undorítónak szokott nevezni, és szerinte az autistákat táborokba kéne gyűjteni.

Figyelt kérdés

és azért vagyok undorító mert gyerekes vagyok, és a gyerekesség az undorító. mert én szeretek legózni, szeretem a meséket szeretem a gyermeki dolgokat meg ilyenek. de ő meleg és ő mindig elmondja hogy ő normális mert meleg és mert a bokorban mindig leszop egy fiút. én aszex vagyok és mindig azt mondja hogy én halmozottan vagyok fogyatékos, meg beteg és ő nem az, mindig ezt bizonygatja. meg irigyli tőlem a kemény 20 ezer forintos fogyatékossági segítségemet az autizmusomra. hangoztatta ma h ő annak örül ha én veszítek meg ilyenek... de aztán elmondja h én vok a legjobb barátja, mert hogy velem tud megbeszélni ezt és azt stb.... nekem menőzik h neki van diplomája.


én magasan funkcionáló autista vagyok, nem vagyok értelmi fogyatékos...


a normális emberek közt is van ilyen féle barátság? vagy ez nem igazi barátság?


2016. okt. 17. 23:41
 1/7 anonim ***** válasza:
41%
trollkodsz?
2016. okt. 17. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
52%
Igen, trollkodik.
2016. okt. 18. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

"emellett undorítónak szokott nevezni"


Akit undorítónak tartok az nekem nem barátom.

A barátaim nem undorítóak...


Szerintem a fentivel megválaszoltam a kérdésed.

2016. okt. 18. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ezt át kéne tenni a humor kategóriába. Feldobtad az estét xD
2016. okt. 18. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem biztos, hogy kamu, az autistak nemigen tudjak ertelmezni az erzelmeket, meg a sajatjukat sem. Viszont mas dolgokban kiemelkedoek.

A kerdesre: nincs ilyen baratsag a nem autistak kozott, sem. Ha valaki a baratom, azt nem tartom undoritonak. Meg magamban sem. Persze latom a hibait, de elfogadom. Ezert a baratom. Ez a fiu nem a baratod. Arra tippelek, hogy sokan bantjak a massaga miatt, es azert keresi a tarsasagodat, mert te nem bantod.

En ketgyetekes anya letemre szeretek legozni.

2016. okt. 18. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Volt egy meleg barátom, aki akkora hazudozó volt.. Egyszer csak kiderűlt, hogy ő egy érdekbarát, elkérte a ruháim, szívta a cigim, mindíg kölcsönkért.. Szimbióta volt..amikor bajban voltam mekkora patkány volt.. Azóta is tartozik.. Vigyázz vele!
2016. okt. 21. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Metionin ***** válasza:
100%

Az ilyen ember nem barát. Csak egy eszköz vagy neki, akire a saját utálatát kivetítheti. Szerintem valójában ő tartja saját magát fogyatékosnak, selejtesnek, és szüksége van valakire, akit alázhat, hogy a saját szánalmas lelkét erősebbnek érezze. Ha tudatosítaná magában, hogy a melegség igazából kb. annyira érdekes, mint a barna szem, nem kellene ilyesmikkel erősíteni a löttyedt önbizalmát. Amíg viszont ezt teszi, az a te rovásodra megy, mert vagy olyan naiv hogy szóba állj vele.

Szintén autiként emlékszem, nekem is volt általános iskolában egy "barátnőm", aki folyton beszólogatott, hogy én valójában ufo vagyok, mindent elpletykált rólam és a családomról, hazudozott. Persze ha szükség volt valamelyik "szuperképességemre", egyből én voltam a legjobb barátja. Abban az időben egy vakondnak több szociális kapcsolata volt, mint nekem, nem vettem észre, hogy voltaképpen kihasznál (minden dolgozatomat lemásolta, én írtam a háziját, de ha mások hívták valahova, engem "elfelejtett" hívni, mert állítása szerint alkalmatlan vagyok a társaságban való létre, ciki volt, hogy zongorázok az ujjaimmal vagy hintázok a széken). Aztán idősebb lettem, fejlődtem és rájöttem, hogy tulajdonképpen egy felesleges emberre pazaroltam éveket az életemből. Elég nagy trauma volt ez anno, és megalapozta azt a tulajdonságomat, hogy csak nagyon sokára bízok meg valakiben.

Aki meg a fogyatékossági pénzedet irigyli, az végképp szarjon már sünt. Én is bírtam, amikor mondták, hogy de jó nekem, van egy ilyen papírom és kaptam a plusz pontot a felvételin, de ha egyetlen napot úgy kellene élniük, mint nekem, sírva lőnék ki magukat a világűrbe inkább.

Építsd le azt az embert. Sürgősen.

2016. nov. 1. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!