Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Valóban én lennék a rossz...

Valóban én lennék a rossz barát? Vagy túl sokat várok el a legjobb barátomtól?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Elég hosszú lesz, de szerintem érdemes elolvasnotok, és megkérlek szépen ha tudtok segítsetek!

Mindketten fiúk vagyunk, de teljesen különbözünk egymástól. Én egy nyitott, érzelmeken alapuló személy vagyok, ő zárkózott, realista. Elég sok a konfliktus köztünk, de mindig kibékülünk. Nagyon zárt, érzelmekről nem lehet beszélni vele.

A lényeg, hogy vett most egy új mobilt. Amikor én vettem tavaly együtt bontottuk ki. Most megkérdeztem, hogy az övét mikor bontjuk ki, azt mondta ma jön meg, s nem akar várni. De mondtam neki, hogy ma 3 különböző programom is van. Azt mondta nem gond, megnézem holnap.

Rosszul esett nekem, mert úgy jött le, hogy neki mindegy ott vagyok vagy sem, legalábbis ha akarná együtt bontani kérlelt volna, vagy valami. Ezt később meg is írtam neki, azt mondta teljesen mindegy kivel bontja, ha én akarok jönni akkor kerítek időt, ha nem akkor nem. Neki nem fontos. Úgy vettem le, hogy mintha még jobb is ha nem jövök.

Nagyon rosszul esett ez. El is mondtam neki, hogy mennyire bánt, és hogy lemondtam az egész programomat a mai napra, mert annyira magam alatt vagyok emiatt. Ő nem válaszolt semmit, csak hogy hagyjam békén, nem érdekli ő ezt. Ő ki akarja bontani és kész.

Hát nagyon megvagyok rá sértődve. Szerintem elég jogosan is!

Kérlek segítsetek! Szerintetek jogosan vagyok kiakadva, illetve mit kéne tennem?

Köszönöm nagyon szépen előre is!



2017. márc. 30. 16:40
 1/2 meszike91 ***** válasza:
Én is kibontottam volna, megy az egyedül is.
2017. márc. 30. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
51%

Szerintem mind a két félnek igaza van. Számos embert nem idegesítene ez a dolog (magamat is beleértve), hogy nem a barátommal bontjuk ki a telefont, ahogy az előző válaszoló írta, megy ez egyedül is:) lehetséges, hogy nem tartotta annyira fontosnak ezt a dolgot, mint te. Viszont ha a te szemszögedből nézzük, ha a barátod tudja, hogy fontos neked és tudja hogy együtt akarod majd kibontani, meg még ráadásul azt is hogy érzelmes típus vagy, akkor ha igazán a barátod akkor megérti, és nem akarna veszekedni veled. Ráadásul a programokat is lemondtad. Szóval így összességében én valamennyire egy kicsit a te pártodat fognám, de mind kettőtöknek bizonyos szempontból tényleg igaza van. Nekem is van olyan barátnőm, aki kisebb dolgokat is fontosnak tart, és mivel neki fontos, ezért nekem is fontos:)

16/L

2017. márc. 30. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!