Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha valaki 35 éves koráig még...

Ha valaki 35 éves koráig még egy szakmát sem végzett el az lusta, vagy a körülmények áldozata?

Figyelt kérdés
Tanulás, képesség
2018. jún. 8. 18:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
68%

10.ben megbuktam 3 tárgyból,évet kellett volna ismételnem,de apám azt mondta,hogy vagy elmegyek dolgozni vagy mehetek az utcára.

Meló mellett albérletben esélyem sincs tanulni.

2018. jún. 8. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
56%
az vagy lusta, vagy a körülmények áldozata
2018. jún. 8. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ mik is azok a körülmények. De nem minden munkához kell szakma, ha pl. gyárban betanított munkás, és elvan így, akkor nincs abban semmi rossz4!
2018. jún. 8. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Gyari munkas is elvan, persze de nem is vagyik tobbre?
2018. jún. 8. 18:53
 5/11 anonim ***** válasza:
53%

és akkr m anhvan? ha dolgozik akkor jó ez.

Lusta ? nem. van akinek ez elég.

2018. jún. 8. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

felfogás kérdése. ha valaki a körülmények áldozatának tekinti magát, akkor eleve kivonja magát a történésekből, nem halad és csak a sebeit nyalogatja. ez kinek jó?

Inkább hanyagnak mondanám és felelőtlennek mivel már 35 éves. mivel biztosítja így be az anyagi hátterét? miből fog éli, esetleg eltartani a családját? valamit kell kezdeni magával!

2018. jún. 8. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
"Meló mellett albérletben esélyem sincs tanulni." - Meló mellett apám annak idején lediplomázott, és melóban sem csak a hátsóját vakarászta... Lehet meló mellett tanulni, csak az nem mindegy, hogy mit és milyen formában.
2018. jún. 8. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Fish1 ***** válasza:
Nem a körülmények áldozata, hanem a saját hülyeségéé. Mindenki a saját életéért felelős, ha valaki akar kezdeni az életével valamit, akkor megtalálja a módját, még ha mélyről is indul.
2018. jún. 9. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

"Meló mellett albérletben esélyem sincs tanulni."


Én munka mellett - és egy egy éves gyerekkel - végeztem el levelezön egy mérnöki szakot. Nem volt könnyü, de megoldható, ha valaki tényleg akarja.


Persze ha valakinek nincs igénye arra, hogy elvégezzen bármit is, akkor megmagyarázni lehet meg a körülményeket okolni, de ez csak kifogás.

2018. jún. 9. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%

Tényleg?

Hogyan?

Itt okj szakokat sem nagyon indítanak,meg azt sem tudom,hogy 3 műszak mellett hogyan fussak neki...

1-es voltam

2018. jún. 9. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!