Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tennél ilyen helyzetben?

Mit tennél ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
22 éves vagy, munkanélküli, és semmi álláslehetőség nincsen, már nem bírod a folyamatos otthonlétet egy pici faluban, kikészültél idegileg és alvászavar, gyógyszert szedsz szorongásra és szeptembertől egyetem, de már semmi kedved és motivációd az egészhez, annyira belefásultál a helyzetbe.

2018. jún. 8. 18:38
 1/5 anonim ***** válasza:
25%
Én konkrétan felakasztanám magam. Nem azt mondom, hogy tedd ezt, hanem, hogy ÉN ezt tenném.
2018. jún. 8. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Gondolom barátaid nincsenek.
2018. jún. 8. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Én is felakasztanám magam amúgy.


Vannak barátaim, de dolgoznak vagy tanulnak szal nem érnek rá soha, ha tudunk összejövünk, de az ritka.

2018. jún. 8. 18:45
 4/5 anonim ***** válasza:
De nem kell csinálnod egész nap semmit? Nekem mindig azt mondták, ahol kert van ott állandóan melózni kell. Te meg egy pici faluban élsz, biztos kertesházban. Nem lehet ott semmi munkához hasonlót találni? Nem állást, hanem valamit amit csinálsz, aztán talán még el is lehetne adni. Semmi? Milyen szakra mész?
2018. jún. 8. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Fish1 ***** válasza:

Tuti semmi álláslehetőség? Vagy csak olyan nincs, ami neked tetszene?

Én biztos kitalálnék valamit, sosem szoktam unatkozni.

2018. jún. 9. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!