Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hányszor kell ahhoz elmenni...

Hányszor kell ahhoz elmenni diszkóba illetve hány nővel kell ahhoz közösülnöm hogy a társadalom végre elismerje hogy éltem?

Figyelt kérdés
Nekem mindenki azt mondja én nem élek. Mivel még sosem jártam diszkóban es soha nem volt barátnőm se és szűz vagyok. A kérdés adott. Jó lenne ha elmondhatnam en is magamrol hogy eltem. 26F

2018. jún. 8. 22:02
 1/9 Miss Endzsi ***** válasza:
80%

Ilyen gondolkodással ne várj csodát.

20/L

Üdv egy szűk punci.(hogy te is értsd)

2018. jún. 8. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Éltél. 26 évet, és még valszeg többet is fogsz. A többiekkel ne törődj.
2018. jún. 8. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

érdekes lenne..


mondjuk akkor Tesla és Beethoven sem élt?


akkor mi hogyan írkálunk itt egymásnak?

2018. jún. 8. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ez mindenkinek mást jelent. ha nem vagy bulizós és mondjuk a szórakozás neked azt jelenti hogy összeültök a haverokkal iszogatni, akkor számodra az a szórakoztató. ki mondja meg, hogy mi a jó? hogy mit jelent az élni kifejezés? csak te tudod hogy neked mi a jó, tedd azt amitől jól érzed magad! ne erdekeljen hogy a társadalomnak mik az elvárásai.
2018. jún. 8. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
81%
Brit tudósok ezt is kiszámolták. Hála nekik. 48x kell diszkóba menned, és 18.5 nővel, illetve 2 férfival közösülnöd, hogy elismerjen a társadalom. Ez a brit társadalomra vonatkozik. A magyarhoz még nincsenek meg az adatok.
2018. jún. 8. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
#5. :))))))
2018. jún. 8. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
20%
Legalább 250x kell diszkóznod, ebből 100x hullareszegnek kell lenni, és legalább 75 nővel kell közösülnöd.... amig ez nincs addig nem éltél semmit......
2018. jún. 8. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

“Mindenki azt mondja”.

Ezt kétlem, inkább úgy vélem csak arról van szó, hogy idióták véleményére adsz.


Amúgy az is lehet, hogy azért mondja mindenki, mert tényleg nem élsz: gyakorin lógsz, nem csinálsz semmi értelmeset, nincsenek céljait, nem csak diszkóba, de SEHOVa sem jársz, stb... Tehát ilyen okokból vélekedhetnek rólad így.

2018. jún. 9. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 he84 ***** válasza:
Ne másokra hallgass, ne a társadalamonak akarj megfelelni! Mindenkinek más a jó az életben. Tudod nem csak a szex létezik és ez nem verseny, hogy hány nőt tudsz magadévá tenni! Bár mondjuk azoknak a férfiaknak főleg a szex létezik, akik túl kanosak, akik túl nagy szexigénnyel rendelkeznek. Nem kötelező recept a buli, a diszkó, meg a szex, nem csak ezekkel lehet élni! Én se voltam még diszkóban, nem szexeltem és mégis élek! Ráadásul a legtöbb nő nem szereti az olyan férfiakat, akik könnyen lefekszenek másokkal! Ez a nők szemében nem a legjobb, csak férfiak között fura versengési dicsőség! Ha csakis férfiaknak akarszt megfelelni és dicsekedni, akkor hát csináld, viszont ha a nők is komolyan érdekel, meg hogy velük jóban legyél, legyen esélyed rendes párkapcsolatra, akkor ne tedd, hogy több nővel csak úgy lefekszel!
2018. jún. 9. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!