Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mikor voltál életedben a...

Mikor voltál életedben a legboldogabb?

Figyelt kérdés
Komolyan érdekelne. Nem baj, ha úgy érzed szar életed volt, akkor is biztosan volt egy, vagy van egy olyan szakasza az életednek, amikor a legjobban érezted/érzed magadat.

2018. jún. 9. 11:49
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Amikor kicsi voltam, kb. addig tartott amíg először suliba mentem. Akkor is akkor amikor a családommal lehettem vagy anyával és apával, vagy a nagyszüleimmel, nem pedig a hülye oviban. :D
2018. jún. 9. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
88%

Mikor egy exemmel voltunk egy aprócska tónál ami csak a miénk volt.

Ez 3 éve volt,azóta eljegyeztem erre tavaly lelépett a főnökével. De akkor is akkor voltam a legboldogabb.

2018. jún. 9. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
82%
Amikor a szerelmemmel voltam, és úgy tűnt, a nehézségeink ellenére is jó vége lesz.
2018. jún. 9. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Kisgyermek koromban. Pedig nekem az iskola is csak szenvedés volt már akkor is mikor kicsi voltam. Amióta felnőtt lettem nagyon szar lett minden.
2018. jún. 9. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Külső szemlélő azt mondhatná, hogy nem boldog az életem. Amit meg is értek, mert nem fenékig tejfel. Mégis, eddigi életem során, tudtam boldogságot érezni. Azokban a helyzetekben/időszakokban, amikben benne voltam fizikailag és lelkileg egyaránt, és nem vágytam sem többre, sem kevesebbre, elégedett voltam.
2018. jún. 9. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
87%
20015-ben, amikor is egy nagyon szimpi nővel találkoztam.
2018. jún. 9. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Amikor úgy éreztem szeret egy lány, aki nekem is tetszett.
2018. jún. 9. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Miss Endzsi ***** válasza:
87%
Amikor kiskoromban barbiztam, rengeteget.
2018. jún. 9. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Gimnázium 11-12-ben. Nagyon jó volt a társaság a kollégiumban meg az iskolában, és volt egy célom, hogy bekerüljek egyetemre, ami miatt keményen dolgoztam. Minden este vártam, hogy reggel legyen és minden reggel örömmel keltem. Azóta egyszer éreztem még így magam, a munkahelyemen volt egy feladat, amin mind együtt dolgoztunk, de valami embertelen tempóban, hogy kész legyen határidőre. Akkor nagyon boldog voltam, ugyanígy örömmel keltem reggelente. De egy hónap alatt vége lett :(
2018. jún. 10. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
14%
A boldogság nem létezik, gy nem lehet erre jól válaszolni. Inkább zt mondanm mikor éreztem magam jól: igen, akkor mikor azt éreztem, hogy fontos vagyok valakinek és nekem is fontos volt az a valaki. Rossze esetben ez akár egy kutyi is lehet, de jobb ha enberről beszélünk.
2018. jún. 10. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!