Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mikor voltál az életedben a...

Mikor voltál az életedben a legboldogabb és a legszomorúbb?

Figyelt kérdés
2009. júl. 24. 20:37
 1/8 anonim ***** válasza:

Akkor voltam a legboldogabb amikor megszuletett a lanyom.

A legszomorubb, tegnap elott mert elment taborba, nagyon hianyzik :(

Igaz, egy het mulva talalkozunk es ujra boldog leszek :))

32/N

2009. júl. 24. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

A legboldogabb, amikor először csókolóztam a volt barátommal. A legszomorúbb, amikor azt mondta, hogy legyen vége.

19/L

2009. júl. 24. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A legboldogabb amikor a már volt barátommal voltam. A legszomorúbb tegnap este, hogy nem vettek fel sehova sem.
2009. júl. 24. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

A legboldogabb, amikor először találkoztam a szerelmemmel ((: Távkapcsolat, neten ismerkedtünk meg és fél évig nem taliztunk.

A legrosszabb, mikor szólt egy csaj, hogy megcsal.. ): Vagyis nem csalt meg, de őt fűzte.. Ha nem szól, akkor még ma is együtt lennék vele. Úgy hogy közben megcsal...

2009. júl. 25. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A legszomorúbb akkor voltam amikor meghalt anyukám(akkor 14 voltam,vagy amikor meghalt a barátom(akkor 18 voltam)fogalmam sincs melyik volt rosszabb,nem tudok dönteni,a legboldogabb akkor voltam,amikor a barátom (aki meghalt)azt mondta,hogy hisz bennem,és tudja hogy képes leszek valóra váltani az álmaimat,igyekszem,hogy ne okozzak csalódást,bár ő ezt már úgysem tudhatja,hogy sikerül-e vagy sem,majd kiderül:):)
2009. júl. 25. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A legboldogabb akkor voltam amikor férjhez mentem és megszülettek a lányaink, a legszomorúbb pedig amikor meghalt az öcsém :-((
2009. júl. 25. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia. A legboldogabb akkor voltam, amikor megismertem a barátnőmet (2 éve), a legszomorúbb pedig most vagyok, mert Ő meghalt egy balesetben, 3 hónapja....:'( Üdv: Gyuszi
2010. márc. 3. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Én egyszerre voltam a legboldogabb és a legszomorúbb...amikor megszületett a kislányom. Boldog voltam, mert az enyém, de tehetetlen, mert betegen született (sajnos ezzel akkor szembesültünk).
2010. ápr. 15. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!