Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit gondoltok az egyik barátnő...

Mit gondoltok az egyik barátnőm viselkedéséről, úgy érzem már ebben a formában nem tudom elviselni, ti hogyan viszonyulnátok hozzá?

Figyelt kérdés

Nem tinik vagyunk. Ő 42, én meg 35. Egyedül neveli a fiát és volt pár kapcsolata,sokszor a rosszfiúk. Mindig arra ment hogy hogyan néz ki az illető. Egy ideje csak azzal foglalkozik hogy ki hogy néz ki az utcán, mennyi túlsúly van rajta, mekkora tehén nők szaladoznak az utcán és milyen jó pasijuk van. Már az én élettársamról is mondta, hogy nem hozzám való azért mert én sokkal szebb vagyok mint a párom. Mondtam neki, hogy nézzen túl a külsőségeken is, nem egy az ízlésünk. Ha beszélgetünk akkor is azt magyarázza, hogy milyen kemikáliát szed a hajára, hogy csillogóbb legyen, milyen tornagyakorlatokat hogy laposabb legyen a hasa. Kritizálja magát is,de ugyanakkor azt is mondta, hogy annyi pasija lehetne amennyit csak akar mégsem jó neki senki sem. Valószínűleg azért nem, mert neki senki sem elég jóképű. Én szeretnék komolyabb dolgokról is beszélni vele. Úgy vagyok vele, hogy primitív és felszínes nőről beszélek. A saját fiát is fogyókúráztatja már, mert felszedett kb. 3 kg-t.

Sajnálom hogy ilyen,mert nagyon jóban voltunk és sokszor segített a bajban. Ti megszakítanátok a kapcsolatot vele? Nem tudom tudna-e változni.



2018. jún. 11. 11:34
 1/6 anonim ***** válasza:

hát nemtudom, én ebben nem látok olyan nagy problémát. csak van más beszédtémája is nem?

állj viccesebben a helyzethez. kritizáld vele te is a többi pasit meg nőt és röhögjetek az embereken.

az is lehet hogy valamilyen formában tanácsot akar neked adni vagy szépségápolásban segiteni. az biztos nagyon imponálna neki ha valami ilyen témában tanácsot kérnél tőle vagy kipróbálnál valamit az ötleteiből te is.

lehet úgy gondolja hogy változtatnod kell a külsődön vagy ilyesmi hogy szebb legyél, és így akarja a tudomásodra hozni.

utolsó sorban pedig kérd meg hogy néha beszélgessetek azért másról is, mert őt a barátnődnek tartod más témákról is szeretnél vele beszélgetni.

több ötletem nincs ...

2018. jún. 11. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi. Nem kritizálja a külsőmet, szerinte én szép vagyok. Küldözgeti nekem a fényképeit hogy most mennyivel lett fényesebb a haja meg izmosabb a lába, ilyenek. Más témája nem nagyon van.
2018. jún. 11. 12:22
 3/6 anonim ***** válasza:
mi változott, ami miatt ilyen lett? válás?
2018. jún. 11. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Lehet rossz párkapcsolatok, meg az hogy idősebb lett, amit egy nő nyilván nehezebben visel el.
2018. jún. 11. 14:32
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Türelmes vagy. Volt hasonló barátnőm, én egy idő után nem bírtam és megszakítottam vele a kapcsolatot.


Van egy másik hasonló is, többször rászóltam, hogy nem bírom már egyszerűen elviselni a rettentően felszínes hozzáállását.

Kicsit magába szállt.


Szerintem próbáld kicsit hanyagolni. Az a baj, ha rászólsz, akkor elkönyveli, hogy biztosan irigy vagy, meg hasonlók.


Én a végén már nyűgnek éreztem a találkozókat is. Nem tudom te hogy vagy vele.

2018. jún. 11. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
ostoba kirakatember nulla belső értékekkel
2018. jún. 12. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!