Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért olyan pletykásak a...

Miért olyan pletykásak a férfiak? A nőkre szokták ezt mondani, viszont az én tapasztalataim alapján a férfiakra sokkal jellemzőbb.

Figyelt kérdés
Talán több az idejük. Azt gondolom, hogy ez is egyfajta erőfitogtatás náluk. Mindig azt beszélik ki, aki éppen nincs jelen. Balf..., f...kalap, hülye k...., nagyképű sz...jancsi. Ilyen kifejezéseket használnak egymásra. Az állandó hergelés. Magukat is, és a másikat is felhergelik egymás ellen. Szítanak. Negatív véleményt lehet alkotni, de egymás között kellene elintézni, éppen azzal a személlyel, akivel bajuk van, és nem uszítani még másokat is. Apróságokból csinálnak nagy ügyet, leselkednek, kíváncsiskodnak.
2018. jún. 15. 22:58
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
52%
Furcsa. Sorozatosan hallom nőktől, hogy azért barátkoznak inkább férfiakkal, mert kevésbé pletykásak. Férfitől fordítottat valamiért még sosem hallottam. A pletykásság sem a férfiakról terjedt el a közbeszédben. Úgy örülnék, ha valaki végre lekamerázná azt a mókát, amiből kimaradok :/
2018. jún. 15. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
90%

Most kattintottam a kérdésre. Látom, már elbeszélgettetek egymással.

Akkor erősítem a kérdezőt, mert a pasik legalább annyira pletykásak, mint a nők. Ha nem jobban. Csak nem tudtok róla, mert azt a férfit, akit az ilyen téma nem érdekel, mint pl. ez, az nem pletykás, de a környezetemben rengeteg férfi ugyanúgy szeret kibeszélni másokat, mint a nők. 50-50 %. Saját tapasztalat az arány körülbelül.

2018. jún. 16. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
57%

Ez általában a sunyi emberek sajátja, a szarkavaróké, akik személyesen meg gyengék.

Mostani melóhelyemen is van egy ilyen, egy kis görcs figura, vasággyal együtt van 50 kiló, ha egy kis lehetősége van rá, egyből előjön belőle a vadállat, alapesetben nyel reggeltől estig, és puffog magában.

2018. jún. 16. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
32%

Hat ez eleg erdekes

Amiket az egyik valaszolo irt, hat olyat mesebe hallani meg max a tini lanyok csinalnak. En kornyekemen nem jellemzo ez a kibeszelgetes es a legtobb drama aminek tanuja voltam az noi eredetu volt.

2018. jún. 16. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
19%
Vagy csak elmondják amit gondolnak és nem játsszák meg magukat úgy ahogy a nők. Szerintem ez sokkal korrektebb inkább szóljon be valaki , és ne nyalja a seggem még olyankor is amikor nem is kedvel.
2018. jún. 16. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
62%
A pontozások ismét rámutattak arra, hogy mennyi megkeseredett és élettelen nő van az oldalon. Szóval, hol a videóm?
2018. jún. 17. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
1-es válaszadónak. Én mostanában azt tapasztaltam meg, amit írtam. Manipulálni a férfiak is tudnak. A verekedések szerintem kocsma, illetve szórakozóhelyeken történnek. Akikről írtam, a verekedést nem választanák, mert igazából nincs is nagy bajuk a másikkal, ezért nem vállalják fel, hogy szemtől-szembe "eligazítsák" egymást.
2018. jún. 18. 21:48
 18/22 A kérdező kommentje:
15-ös válaszadónak. A pletykálkodás pontosan, hogy nem szemtől-szembe zajlik. A másik háta mögött. Erről írtam. Ha Z-vel beszél, akkor Y-ról mond negatív kritikát. A szemébe meg hízeleg. Szarkeverő.
2018. jún. 18. 21:54
 19/22 A kérdező kommentje:
16-os Nők? A többség nő?
2018. jún. 18. 21:55
 20/22 anonim ***** válasza:
Sztem nőből, férfiból is van pletykás. A férfiak ugyanúgy kibeszélik egymást, csak max, más témákban, mint a nők. Mondjuk nem a másim külsejét fikázzák, hanem azért fikázzákm amilyen nője van meg amennyi pénze. Esküszöm, több férfit hallottam eddig pl. olyanokat mondani, hogy "egy ekkora lúzernek hogy lehet ilyen jó nője?" meg "na, egy szint vele a csaj, nekem szódával sem kéne", mint fordítva nőtől.
2018. jún. 19. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!