Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért olyan pletykásak a...

Miért olyan pletykásak a férfiak? A nőkre szokták ezt mondani, viszont az én tapasztalataim alapján a férfiakra sokkal jellemzőbb.

Figyelt kérdés
Talán több az idejük. Azt gondolom, hogy ez is egyfajta erőfitogtatás náluk. Mindig azt beszélik ki, aki éppen nincs jelen. Balf..., f...kalap, hülye k...., nagyképű sz...jancsi. Ilyen kifejezéseket használnak egymásra. Az állandó hergelés. Magukat is, és a másikat is felhergelik egymás ellen. Szítanak. Negatív véleményt lehet alkotni, de egymás között kellene elintézni, éppen azzal a személlyel, akivel bajuk van, és nem uszítani még másokat is. Apróságokból csinálnak nagy ügyet, leselkednek, kíváncsiskodnak.
2018. jún. 15. 22:58
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Kibeszélni azt aki nincs ott az nem férfias viselkedés, hanem kétszínű ótvar tetű dolog, ha férfi, ha nő teszi ezt. Férfiak is rettenetesen pletykásak tudnak lenni, nők is főleg, de általánosítani buta dolog. Amit kérdező leírsz, ez a fajta viselkedés az a suttyó, prolikra jellemző, azért egy bizonyos intelligencia szint felett így nem szoktak viselkedni.
2018. szept. 4. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

Én lány vagyok és eddig a környezetemben úgy vettem észre, a nők pletykásabbak, ezért is barátkozom részben inkább fiúkkal.

De amúgy egymásra mutogatás helyett nem lehetne kiegyezni abban, hogy az emberek nagy része imád mindenről tudni, másokat kibeszélni, csak a legtöbben nem vallják be?

2018. szept. 16. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!