Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Akik a szülökkel éltek: Miért...

Akik a szülökkel éltek: Miért nem tudtok elköltözni? Hány éves vagy? Tervezel elköltözni 1 even belül?

Figyelt kérdés
Megy a zöld, aki a kérdésekre válaszol.
2018. jún. 16. 14:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
25%
Te a szülőkkel ész?
2018. jún. 16. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Mert ez a pénz kevés ahhoz hogy egyedül megéljek. 25 és tervben van.
2018. jún. 16. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Nem, csak szüksegem van a válaszokra.
2018. jún. 16. 14:47
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Félig külön élek de azt is ők fizetik (lakás egyetemhez), egyébként pedig jó ez így nekem, nem kell semmit fizetnem, nem kell dolgozni, chill. Animét nézni meg kockulni itthon is tudok, minek akarnék elköltözni? Nagyjából csak negatív vonzatai lennének az elköltözésnek, így semmi kedvem és tervem elköltözni nemhogy 1, de 10 éven belül sem. btw 21
2018. jún. 16. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
nincs munkám,18,igen
2018. jún. 16. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
31 évesen költöztem külön a szüleimtől. A 30-at már betöltöttem, amikor megkötöttem az adásvételi szerződést a lakásomra, amiben most élek, de csak hónapokkal később tudott kiköltözni az előző tulaj, és utána még hónapokba telt lakható állapotúra hozni a lakást (oké, laktak benne, de eléggé elhanyagolták, miután meglett a kulcs, bejárati ajtót cseréltettem, falig bontottuk a burkolatot apám segítségével, a padlószőnyeg ment a kukába, laminált padló lett helyette... stb. nem kis meló volt). Korábban azért nem költöztem el, mert albérletet nem akartam fizetni, saját lakást akartam, így erre tettem félre a pénzt, ami albérletre ment volna. Időbe telt, mire összejött elég pénz, én nem örököltem és nekem a szüleim nem tették a fenekem alá.
2018. jún. 16. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Mert nincs pénz.

26

Igen

2018. jún. 16. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

24 vagyok és nyilván anyagi okai vannak annak hogy még mindig itthon lakom. Ha a párom (ő 22) családjában nem jött volna egy betegség amire a párom sok pénzt eltolt akkor már kb fél éve külön élnénk. Itt falun 5-6 milióért kapunk egy teljesen jóállapotú 3 szobás házat. Úgy gondolom kb 1 év múlva összegyűlik az a pénz amiért már találunk házat.

24L

2018. jún. 16. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Jelenlegi munkanélküliség,pénz hiány miatt.Tervezek,már holnap is költöznék ha lehetne,mert az együttélés már kezd teherré válni.
2018. jún. 16. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Az egyetem miatt egy albérletben lakom, amit a szüleim fizetnek, tehát csak hétvégente és a szünetekben élek ténylegesen velük, de ez még mindig azt jelenti, hogy a szüleimhez megyek haza és ők tartanak el. Tanulok, nem dolgozom, tehát nincsen annyi pénzem, ami bármire is elég lenne. Nem, nem tervezem elköltözni egy éven belül, sőt... Még kb. 4 évig járok egyetemre és nincsen párom, akivel mondjuk össze szeretnék költözni, illetve egyébként is jó a kapcsolatunk a szüleimmel, nincsen semmi problémánk vagy konfliktusunk sem, ami erre ösztönözne.
2018. jún. 16. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!