Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az egyik ismerosom imadja a...

Az egyik ismerosom imadja a Balesetit. Ez normalis?

Figyelt kérdés
Van egy ismerosom aki egyszer volt a balesetibe es egyszeruen megimadta. Mindig oda akar menni,en mindig csak csodalkozok😧 Szerintetek ez normalis? Azt mondja hogy olyan viccesek es jofejek az orvosok... Van meg valaki olyan aki ugyan igy szereti ezt a helyet? SOS

2018. jún. 17. 22:16
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ha nagy baja volt, és segítenek neki, természetes, hogy így emlékszik. Én is voltam ott, mai napig hálás vagyok az orvosnak. Tesóm nagyon nagy bajjal került kórházba egyszer, anyám az orvost azóta is úgy emlegeti, mint valami szentet.
2018. jún. 17. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
És ki volt a orvosod? Mert ha valaki megy oda akkor mindig megmondja neki hogy jegyezd meg hogy, hogy nezett ki...
2018. jún. 18. 09:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!