Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Emberek » Emberi tulajdonságok

A kérdés

Az egyik ismerosom imadja a Balesetit. Ez normalis?

Van egy ismerosom aki egyszer volt a balesetibe es egyszeruen megimadta. Mindig oda akar menni,en mindig csak csodalkozok😧 Szerintetek ez normalis? Azt mondja hogy olyan viccesek es jofejek az orvosok... Van meg valaki olyan aki ugyan igy szereti ezt a helyet? SOS

Keress kérdéseket hasonló témákban: baleseti, imádat

2018. jún. 17. 22:16  Privát üzenet  

A válasz
Ha nagy baja volt, és segítenek neki, természetes, hogy így emlékszik. Én is voltam ott, mai napig hálás vagyok az orvosnak. Tesóm nagyon nagy bajjal került kórházba egyszer, anyám az orvost azóta is úgy emlegeti, mint valami szentet.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont 2018. jún. 17. 22:18 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

És ki volt a orvosod? Mert ha valaki megy oda akkor mindig megmondja neki hogy jegyezd meg hogy, hogy nezett ki...

# 2/2Időpont 2018. jún. 18. 09:17 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mit csináljak ha eltortem az egyik ismerosom orajat amit a papajatol kapot es a papaja mar nem el?
Egy ismerosom nem reg felajanlott nekem egy munkat. , viszont akkor nagyon nem fert bele az idombe. Mostmar viszont el tudnek menni. Illik megkerdezni, hogy esetleg aktualis e meg?
Miert van az hogy az osszes ismerosom, volt osztalytarsam meg mindenki megtalalta a boldogsagot ebben a vilagban csak en nem?
Rettenetesen idegesit egy ismerosom, aki allandoan hebrencskedik, es kozben liheg, hogy lehet az ilyeneket elvise;ni?
Egyik ismerosom folyamatosan olyan kepeket tolt fel a facebookra, amiken en is rajta vagyok, es nem szeretnem, hogy fent legyen. Szoltam mar neki, hogy szedje le, de nem szedte le, mit csinaljak?
Mit tegyek, hogy ne legyen onbizalom-hianyom? Egy ismerosom is mondta, hogy ez kihathat a baratsagunkra is, mert hogy nem hiszem el neki ha azt mondja szeret. Szerintem ez nem igaz, szerintetek?

Kérdések az Emberek rovatbólKérdések az Emberi tulajdonságok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!