Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit akarhat tőlem? Miért...

Mit akarhat tőlem? Miért mondja ezeket?

Figyelt kérdés

2 napja néztem egy stremaert a twitchen. figyeltem az üzenőfalat is, ahol egy férfi irogatott valamiről. elkezdtem vele beszélgetni mert érdekelt hogy miről van szó. erre rám írt pm-ben hogy majd ott elmondja. ezzel nem is volt gond. megbeszéltük a témát, majd ő folytatta a beszélgetést, ami kb arról szólt hogy ő streamer, de már 1 éve csinálja és nincs aki nézze, kellene neki 5-6 állandó néző, meg hogy ő milyen csóró, mert nincsen pénze játékokra, csak adományjátékokkal tud játszani. Meg hogy neki milyen szar gépe van. azt remélte hogy majd dől a lé, stb stb...


Én egy kicsit kellemetlenül éreztem magam már ekkor, kb csak sablon válaszokat írtam hogy ne adja fel, lesz ez jobb is, nem igazán tudtam hogy mit is kellene írjak neki, hiszen kb egy fél órája beszélgetünk. azt se tudom hogy ő kicsoda, és igazából nem is érdekel.


Aztán ma folytatódott a beszélgetés. kicsit visszatértünk az eredeti témára, vagyis ami miatt elkezdtünk beszélgetni, majd előállt azzal h legyek a kabalája, vagyis ha streamel menjek nézni, mondjam el a barátaimnak hogy ő milyen jó streamer stb stb. De még nem is ismerjük egymást... egy kicsit se. ja de, később megkérdezte hogy hány éves vagyok...


Aztán mondtam neki, hogy biztosan többen néznék ha olyan játékkal játszana ami mást is érdekel. Erre válasz, de hogy neki milyen szar a gépe, meg hogy ő milyen csóró, meg az asszony nem engedi hogy drága játékokat vegyen stb stb. így marad az adomány játék.


Persze aznap egy közel 50fontos játékkal játszott. ezt említettem is neki. arra azt mondta hogy az adomány volt.. ja mondom jóvan akkor játszál a szar adomány játékokkal....


Nem értem, miért emlegeti nekem ennyire hogy ő csóró? Mit akar tőlem? Vegyem meg neki, vagy mi?

A többi dolog még nem is húz fel ennyire, pedig azért ez is kiveri a biztosítékot.


Ettől már komolyan az is jobb ha kerek perec odaáll hogy figyelj utalj már 2000 fontot hadd verjem el mindenféle szarra amit akarok..


De tényleg mit akar? Tudja valaki hogy az ilyen emberek mit gondolnak?


Légyszi ne olyat írjatok hogy küldjem el a francba, meg ilyesmik, mert igen engem is felbosszant rendesen, csak így a dühöm alatt közben arra gondolok, hogy valami baj van vele? valamiféle elismerésre vágyik? sajnéljam vagy mit akarhat? de tényleg?



2018. jún. 17. 23:06
 1/5 anonim válasza:
Igazából az a helyzet, hogy a szóban forgó streamer személyiségét és problémáit jobban megértem ellenben veled. Téged nem értelek. És miért fontban számolsz, netán Angliában élsz? Talán lehet ezért nem értelek... Miért törődsz idegen emberekkel ennyit, főleg olyanokkal akik csak ki akarnak használni a hiszékenységed miatt és szemmel láthatóan ezt te is észrevetted. Szóval itt igazából a valódi rejtély te vagy.
2018. jún. 17. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Igen Angliában élek, ezért beszélek fontban.

Komolyan csak ennyiről volna szó, hogy ki akar használni?

Akkor ehhez még tanulnia kell, hiszen én pont az a személy vagyok sajnos, akit át lehet verni.

De nem veszi észre hogy nálam azzal nem megy semmire hogy sajnálja magát? az írásaimból azt vehette ki hogy szerintem ez nem komoly probléma hogy neki nem tellik új pc-re meg új játékokra. mindig tettem vigyorgós fejet, próbáltam viccelni, egyáltalán nem sajnáltam őt. nekem még mindig ő a rejtély :/

2018. jún. 17. 23:30
 3/5 anonim ***** válasza:
Ugyanazt akarja, mint a legtöbb streamer: Nézőket és pénzt. Ő így próbálkozik szerezni.
2018. jún. 18. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
de miért vesződik vele ennyit?
2018. jún. 18. 03:16
 5/5 anonim ***** válasza:
Mert ez érdekli. Te is vesződsz azzal, ami érdekel, mint ahogy majdnem mindenki.
2018. jún. 18. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!