Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek lehetséges?

Szerintetek lehetséges?

Figyelt kérdés

Sajnos nem nagyon volt időm családi okok miatt, de próbáltam tanulni.

Szóbelizni fogok.

Szóval az lenne a kérdésem hogy 35 tételt meg tudok még a mai este és a holnapi napon tanulni?

Hogyan?

Már teljesen ki vagyok, sírok :'(



2018. jún. 18. 20:44
 1/9 anonim ***** válasza:
68%
Lehetetlen
2018. jún. 18. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
88%
Semmi értelme nincs a kérdésnek. Volt olyan tárgyam, amiből 15 tétel volt és ebből 5 olyan, hogy ha 1 évig olvasom a könyvet, akkor sem tudtam volna belőle semmit. Aki azokból húzott, azok meg is buktak mind.
2018. jún. 18. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

1# Értem


2# akkor mit tegyek? Hozzá se kezdjek? Adjam fel? :-(

2018. jún. 18. 20:58
 4/9 anonim ***** válasza:
Kettes vagyok. Hozzáteszem, hogy könnyű tételt húztam és ötös lett, de a tételek harmadát meg sem próbáltam volna.
2018. jún. 18. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A legjobb ha belesz*rsz mostmár úgyis mindegy, lesz ami lesz alapon indulj neki holnap. Nem érdemes emiatt kinyírnod az idegrendszered
2018. jún. 18. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Tökéletesre nem tudod megtanulni,de azért a lényegüket megjegyezheted
2018. jún. 18. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Minden tételhez rendelj hozzá egy alakzatot (házikó, kacsa, fenyő, ...), rájuk is rajzolhatod. Jegyezd meg minden tételnek a 3 legfontosabb részletét! Elég csak kulcsszavakkal is akár, de emlékezz nagyjából, mi a lényegük. Hangosan mondd fel ezeket sorban: alakzat; tétel címe; a 3 fontos dolog. Ismételgesd egész nap.

Húzásnál a tétel címével és a berögzült alakzattal jó eséllyel eszedbe fog jutni a 3 legfontosabb dolog, kezdj el róluk nagyon lassan, minél hosszabb mondatokban beszélni. A ketteshez tuti elég. Tételenként 5 dolog már a hármashoz is, ha nagyobb álmaid vannak.

2018. jún. 19. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem is próbáld legalább a leglényegesebb infókat megjegyezni belőlük. De ha nem megy, akkor se keseredj nagyon el, ősszel pótvizsgázhatsz.
2018. jún. 19. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek sikerült :-)
2018. jún. 22. 09:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!