Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Motorral általában mindenki...

Motorral általában mindenki meg tud tanulni egy kerekezni?

Figyelt kérdés
Nekem elég távoli, biciklivel is csak úgy megy ha lendülettel felhúzom az elejét, de az egyensúlyomat már nem tudom irányítani, motorral bár könnyen emeli az elejét, sose merem fenntartani mert még biciklivel is néha kevés kell hogy hanyatt essek.
2018. jún. 18. 21:18
 1/4 anonim válasza:

Nem lehet hogy inkább attól tartasz, hogy nem tudod letenni, ha valaki kifordul eléd vagy előtted terem?

Nekem 2005 -ös RSV -m van, és pont ezért csak autópályán szoktam eszetlenkedni ilyesmivel

2018. jún. 18. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Általában mindenki? Általában az emberek nem próbálkoznak ezzel.
2018. jún. 18. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
forgalomban nem merném addig míg nem megy, leginkább attól félek hogy kimegy alólam az egész gép
2018. jún. 18. 22:02
 4/4 anonim ***** válasza:
Minél gyorsabban mész annál könnyebb egyenesben tartani. Természetesen annál nagyobb a sérülés is hogyha mégis gebasz van. Motort azért is könnyebb egyenesben tartani mert a súlya jobban dominál egy biciklihez képest, emellett gyorsabban is megy. De ha ki akarod próbálni akkor is keríts egy forgalomtól és járókelőktől elzárt helyet, közelben lévő veszélyes tárgyak nélkül és vegyél fel JÓ MINŐSÉGŰ védőfelszerelést.
2018. jún. 19. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!