Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Extrém színes haja csak...

Extrém színes haja csak figyelemfelkeltésért van valakinek általában?

Figyelt kérdés

Nem a szőkére, vörösre, barnára, feketére gondolok itt.

Csak azok szokták befesteni a hajukat, akik szépnek tartják magukat és szeretnék, ha rájuk figyelnének?

Vagy valakinek nincs sok önbizalma és ezzel szeretné ezt megváltoztatni?

Olyan embernek, aki nem akar figyelem középpontjában lenni, de tetszik neki?

Vagy mi lehet az oka?



2018. ápr. 24. 17:57
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Millió oka lehet, pl. tetszik neki a narancs vagy Ötödik elem rajongó... :) Én mindig azért festem a hajam (bár nem élénkre, mert azt nem tudom, a hajamon a legpokolibb vörösből is sötétborsó lesz), mert nekem jobban tetszik színesen és kész. Szép nem vagyok, figyelmet nem akarok...

De nyilván azok is okok.

2018. ápr. 24. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Erre ezer válasz létezik, nekem azért voltz mert imádom a narancsszínt és jól éreztem magam, mikor olyan színű volt a hajam.
2018. ápr. 24. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
36%
Általában valóban a figyelemfelkeltés az oka, de vannak akik szimplán önmagukért festik be a hajukat, mert nekik úgy tetszik.
2018. ápr. 24. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem mindig minden másokról szól; sokan csak szeretik a színeket.

Egyébként nem igazán tudom elképzelni, hogy hogy tudna valaki a hajával a figyelem középpontjában lenni...Az csak akkor érdekes másoknak, ha először látják az illetőn.

2018. ápr. 24. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szerintem nem. Inkább az hogy neki mi tetszik. Megmondom őszintén régen nekem is tetszett. Csak később különböző negatív csoportokra lett jellemző. És úgy ahogy van tönkre vágták bennem a képet, mert már ha meglátom rájuk asszociálok.

Meg ezekkel a hajakkal az a probléma hogy bár nagyon jól tud kinézni ha hozzáértő lövi be, de ha nem foglalkozik vele az ember folyamatosan akkor inkább gagyinak hat.


Én alapvetően az extrém kinézetekkel úgy vagyok hogy minden mehet, egészen addig amíg visszacsinálható. Hajfestés, extrém ruházat. Amíg ha mégse tetszik akár évekkel később, vissza lehet csinálni addig nincs vele gond.


Akinek mondjuk nagyon jól áll a kék haj az Alissa White-Gluz. Ő neki mondjuk az ikonikus megjelenéséhez tartozik.

2018. ápr. 24. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekem azért volt pink, mert mikor kicsi voltam, nagyon tetszett Pink haja, de akkor 11 éves voltam, és nem festhettem be, és nem is voltak elterjedve ezek a színek annyira, mint most.


Felnőttem, és megcsinálhattam, és örültem.

2018. ápr. 24. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Lehet én vagyok a szerencsés, de én eddig egyetlen egy olyan marharépával találkoztam, aki bevallottan figyelemfelkeltés céljából öltözött papagájnak. Többieknek önkifejezés volt, így érezték jól magukat.


#6 Nekem a kedvenc gitárosom iránti tiszteletből lesz pink, ha még jobban megőszülök. (Hollófekete hajam van, nem szopatom magam a leszívatásával... Meg kreatív szakmám szóval belefér :D)

2018. ápr. 24. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Animerajongó vagyok, így mikor végre kapható lett a boltokban a kimosható hajszínező, azonnal kipróbáltam, mindenféle színekben (szőke a hajam, nagy meló nem volt velük).

Két-három hét alatt nyom nélkül kikoptak, nekem eszembe se jutott, hogy valaki azt hiszi, ennyire vágyom a figyelemre. Senki le se bagózott amúgy se :D

A másik, hogy középiskolában nem engedték még a körömfestést se, gondolom, nem csak nálunk. Úgyhogy így a 20-as éveimben jól esett kipróbálni olyan "extrém" dolgokat, amiket tinikorban kellene, ha nem korlátoztak volna le minket.

2018. ápr. 25. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!