Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy tudják megkülönböztetni,...

Hogy tudják megkülönböztetni, kivel érdemes keménykedni, kivel nem?

Figyelt kérdés
Akik szeretnek kötekedni,balhézni,mi alapján döntik el,kibe kössenek bele? Kik azok,akik könnyű prédák?

2018. jún. 19. 20:59
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%

Testtartás apró jelei, vállak és nyak helyzete, hát egyenességének mértéke, tekintet vagy annak hiánya, lépések mikéntje.

Az ilyen kötekedő emberek nagyon jól tudnak olvasni a testbeszédből, csak még ők maguk se tudnak róla. Engem azóta nem támadnak be hogy határozottan, egyenes testtartással közlekedek. Minél inkább látszik az emberen hogy meg tudja védeni magát annál kisebb az esélye hogy szükség lesz rá.

De ez az állatvilágban is így van. Az állatok mindig az utolsó pillanatig kerülik a harcot. Felfújják magukat, a kisebbet nézik ki, míg ők nagyobbnak próbálnak tűnni. Nálunk is így megy.


Emellett természetesen ha többen vannak akkor helyzeti előnyben vannak veled szemben. Azt szeretik még kihasználni a diszfunkciós férgek.

2018. jún. 19. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
96%
1, Olyan létezik, hogy valaki direkt gyengének tűnjön, hogy ezzel kiprovokáljon egy támadást, hogy utána leverje a támadót? Ezzel mondjuk egész jól át lehetne verni ezeket a keménykedőket:d
2018. jún. 19. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
#2 Aki ilyet csinál,jobb ha visz magával bicskát.
2018. jún. 19. 21:37
 4/24 anonim ***** válasza:
96%

Vannak az áldozat típusú emberek, és a nem áldozat típusúak. Ez nem függ nemtől, kortól, vagy testsúlytól.

Az áldozat azt sugallja, hogy gyenge, védtelen, fél, könnyű préda. A nem áldozat meg azt, hogy ha beszólsz, átharapom a torkod! Persze ezeket szavak nélkül. A balhés csávó tudat alatt is érzékeli a különbséget, és az áldozat típusba fog belekötni. Amúgy igen, meg lehet szívatni az ilyen alakokat. Ismertem egy csajt, kis termetű volt, de 4 danos karatemester, vagy mi. Volt szerencsém látni, ahogy egyszer a földhöz vágott egy 100 kilós részeg pasit.

2018. jún. 19. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%

Csendes és vékony vagyok.

Egyszer belém kötött egy nálam kb 30kg-val súlyosabb pali.

Próbált megszégyeníteni a haverjai előtt,megcibálta a hajam,belém rúgott...

Nem egész fél perc múlva a jobb talpam az arcán volt és megkérdeztem tőle,hogy megérte-e kötekedni a kisebbel...

Megesik,hogy rosszul mérik fel a helyzetet.

2018. jún. 19. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Első válaszolónak teljesen igaza van, ösztönszerűen mérik fel, de van amikor mellé fognak. Vicces általában nem szoktam belém kötni, de amikor hulla fáradt vagyok akkor minden észlény megtalál. A szemeim tapadnak le, az arcomon is látszik hogy teljesen fehér vagyok és semmi erőm nincs visszaszólni.
2018. jún. 20. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlenül testtartás alapján döntenek. Akinek az arca jófiús, és lerí róla hogy rendes, azokat utálják, és azokba kötnek bele. A mai napig nem tudom miért. Fel sem tudom fogni, hogy valaki miért utálja a rendes embereket, és miért szereti a bunkó, agresszív, gonosz embereket.
2018. jún. 20. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
#7 Mert a rendes embereket gyávának,baleknek tartják míg a rosszindulatúakat alfahímnek,és sajnos(hála a médiának)a nők is az agresszív,izomagyú,retardáld,suttyó parasztokat szeretik:(
2018. jún. 20. 15:23
 9/24 anonim ***** válasza:
51%
Úgy van ahogy már előttem leírták, de azt érdemes hozzátenni szerintem hogy akik másokkal köteknek azok fizikailag erősek, mentálisan meg belül pedig abszolút nem, máskülönben nem vetemednének ilyesmire. Ezt a baromságot pedig hogy a nőknek az ilyenek jönnek be azt abba lehet hagyni.
2018. júl. 28. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:

7-es. Azért mert alapvetően sokszor tévesen összekeverjük a rendességet azzal hogy az illető képtelen bárkinek is ártani.


https://www.youtube.com/watch?v=tskL4Ds66Yk

2018. júl. 28. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!