Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti nem értitek úgy, hogy...

Ti nem értitek úgy, hogy általános iskolában és/vagy középiskolában máshogy csináltátok volna a dolgokat? 16/l

Figyelt kérdés
Mint pl.: kevésbé lennél zárkózott, többet beszélgetsz, nem bújsz ki a közös programok alól akármilyen bénák is. Sokkal bátrabban viselkedsz, több kapcsolatot építesz ki, nem vagy előítéletes és így tovább. Nagyjából bármi amit mostanra bántok.

2018. jún. 19. 22:36
 1/8 A kérdező kommentje:

*érzitek


Elnézést, elírtam. ><'

2018. jún. 19. 22:39
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Kb mindent máshogy csináltam volna...nem lennék forever alone és nem lennék ennyire ,,elnyomott" :c 16/f
2018. jún. 19. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ezen már nehezen változtathatsz. Inkább koncentrálj a jelenre, jövöre.
2018. jún. 19. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Én is...

Anno gondok voltak + alap személyiségem amitől még aszociálisabb voltam. Később szereztem barátnőket ott amikor új osztálytársak jöttek, ők kivittek a kezdődő depressziómból és 3 év alatt kb pozitívvá tettek akaratlanul. Mármint nem volt céljuk, hogy megváltoztassanak. A kissé ápolatlan és folyton egyetlen kapucnis pulcsis lányból sikerült egy emberszerű lényt varázsolniuk.


Azóta meg még többet változtam. Rengeteg mindent bánok. Ránézek régebbi képekre, ismerősökre a facen akikkel semlegesen voltam de vissza se jelölnek. Oh, és nem, nem vagyok facebook függő, csak így ezekről eszembe jutott a múlt, ahogy az is, hogy mi mindent máshogy csinálnék. Bátrabb lennék, többet adnék magamra és még sorolhatnám. Ezzel csak az a probléma, hogy a mostani Énemhez kellett az idő, így nem tudott volna megvalósulni, még akkor sem ha visszautazok a jelen Énemmel az időben és beszélek az akkori önmagammal. Süket fülekre találnia, hiszen nem élt át sok mindent ami a jelenhez vezetett. Ráadásul még a mostani helyzetben is azt vallom, hogy hosszú az út vége mire tényleg meg leszek elégedve önmagammal. A régi hibákról tanulva, bár nem mindig, de legtöbbször, kb mindig próbálom a legjobbat kihozni. De nem mindig megy, az original személyiségemtől nem tudok elszakadni, még akkor sem ha tudom, hogy később azt mondhatom rá, hogy legalább megcsináltam anno. ^^'


Sokat változtam azóta jó irányba. A probléma még mindig az, hogy 2 év telt el általános vége óta, a régi sz*rok még mindig eszembe jutnak, de most nem csak arra gondolok, hogy nagyon asszoc voltam, hanem az abból véletlenül összehozott hülyeségek mint az, hogy belerondítottam egy képbe amikor nem szerepeltem rajta, ezért direkt kiálltam, de még így is oldalról egy picit látható a búslakodó fejem az osztályképen. Vagy amikor első osztályos koromban konkrétan úgy el*asztam a képet ahogy volt, mert mindenki mosolygott beállítottan, én meg szó szerint lefelé húzódó morcos fejet vágtam trehány testtartással mert 30 mp-vel azelőtt bunkózott velem az egyik lány a nagy semmiért. És ezek csak néhány felsoroltak a listáról. :/ Kb minden régebbi dologért ami szégyenérzetet vagy negatív érzelmet okozott, belém vésődött, csak elhalványultak. De ezek is azért, mert vissza se néztem. Ha meglátnék magamról egy régi fotót, vagy más meglátna, esetleg felemlegetnék a kínos dolgokat, akkor ott helyben elásnám magam a régi idióta énem miatt aki direkt semmi rosszat nem tett és igazából senkivel nem bunkózott, csak történtek amik.

2018. jún. 19. 23:02
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ilyen koromban egyszerűen nem volt szükségem sem csevejre sem bármilyen társas dologra. Elvoltam magammal, és így élveztem az életet.

Talán annyi, hogy elmennék focizni rendesen klubba és/vagy úszni.

Utóbbit azóta nagyon megszerettem, a foci pedig olyan, amit sosem tudtam még kipróbálni.


25f

2018. jún. 19. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Fu, sajnos en elegge zarkozott voltam, amikor 4.-ben uj osztalyba kerultem altalanosban.

Uj kornyezet, uj emberek, uj orszag, teljesen szokatlan volt minden. Kb alig voltak barataim, suliban volt 4-5, es ennyi.

Sajnos ugy erzem az en hibam is volt, elegge felenk voltam es nem mertem kb megszolalni sem az elso napokban, nyitni az emberek fele. A masik hibanak azt erzem, hogy egy lany kinezett maganak, mert latta, hogy nem beszelem teljesen jol az orszag nyelvet es gondolom osszebeszelt a hatam mogott az osztalytarsakkal.

Na, mindegy. Azota gimibe jarok es szeretem, teljesen mas enemet adtam mar az elejetol fogva, mint altalanosban, igy szert tettem baratokra :)

2018. jún. 19. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Én néha érzem így, de hamar kiverem a fejemből, hiszen ha nem történtek volna meg velem a rosszabb dolgok, most nem az lennék, aki vagyok. :)
2018. jún. 20. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez természetes pár évvel későbbi éned megint máshogy csinálna dolgokat mint ahogy te most, de ez a gondolkodásmód csak megbánáshoz vezet. A múlt elmúlt, akkori éned szerint azt tetted amit akkor a legjobbnak hittél, a megbánás csak lehúz. Sosem fogod tudni elfogadni magad ha folyton a múlt miatt bánkódsz, mert most is vannak a dolgok amiket eltudsz ugyanúgy baltázni és pár év múlva ugyan itt leszel ezzel a gondolkodásmóddal.
2018. jún. 20. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!