Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit csináltatok ma, milyen...

Mit csináltatok ma, milyen egy napotok, és hogyan vagytok megelégedve az életetekkel?

Figyelt kérdés
Gondolkoztatok már azon, hogy minek ezt csinálni?
2018. febr. 9. 22:04
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Dolgoztam. Örültem mert péntek. Meg vagyok elégedve.
2018. febr. 9. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szabadnapom volt, illetve csináltam magamnak. Főztem, tornáztam, hajat mostam, porszívóztam, átbeszéltük a pénzügyi helyzetet, a szabadságunk részleteit, szépen sütött a nap, elmentünk sétálni is. Tökéletesen elégedett vagyok az életemmel.
2018. febr. 9. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:

Semmit. Egy napom semmi.Nem vagyok megelégedve.

Nem vagyok negatív.

2018. febr. 9. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Dolgoztam, bevásároltam, elvittem az autót a szerelőhöz, nagyon fáradt vagyok, de inkább pozitív a mérleg,mint negstív.
2018. febr. 9. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szabadnapom volt, elmentunk a baratnokkel kavezni - jo kis traccsparti volt. Nem terveztem, de veletlenul raleltem egy gyonyoru ruhara, igy megvettem. Megejtettem a nagybevasarlast is. Nagyon kellemesen telt a napom. Ami a munkamat illeti, lehetne izgalmasabb is, de a fizetest nezem, ami nem rossz, igy meg maradok ott egy ideig. Alapjaban veve meg vagyok elegedve az eletemmel.
2018. febr. 9. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Felkeltem reggel 7-kor. Bementem az iskolába. Az valahogy eltelt, kipuskáztam egy témazárót. Végigdicsértem egyik osztálytársam kis autóját amit hosszú évek hisztije után "végre" valahára megvettek neki a szülei... Utána hazajöttem, aludtam mert ez volt az első napom a héten hogy nem kellett suli után még egy teljes műszakot dolgoznom. Egy órája keltem. Megkaptam a fizetésem ami több lett mint amennyit vártam, szóval annak örülök. Azóta youtube-oztam. Most mindjárt eszek valamit, aztán megyek vissza aludni.


A péntekjeim többé-kevésbé ilyenek. A hét többi napján dolgozok suli után. Szombaton haverokkal csinálunk valamit, vasárnap egész nap pihenő.

Nem vagyok elégedett az életemmel, de próbálkozok javítani rajta. És úgy érzem hogy haladok. Messze vagyok attól amit szeretnék, de egyértelműen haladok.


19/F

2018. febr. 9. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Kora du.-ig dolgoztam, aminek az értelmét nem látom. Utálok már abban a közegben lenni, de ahogy látom itt a GYK.-n, nem vagyok egyedül, hogy csak nálunk lenne csak zavaros munkahely... Nem volt túl jó napom. Az életem csak most indul egy nagyon meredek lejtő irányába - bár eddig is arra haladt, de mostmár megállíthatatlanul...

Egyre többet gondolkodom a finisen...

2018. febr. 9. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

felkeltem délután 5-kor, 8 előtt főztem zacskós tésztát, aztán fürödtem és elindítottam a mosógépet

máskor nem ilyen szar, de azzal se vagyok elégedett

2018. febr. 9. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
59%
5-kor keltem, megszoptattam a kislányunkat, majd visszafejüdtünk aludni. Fél 10-ig sikerült is, aztán megint szopi, játszottunk a játszószőnyegen, utána elaltattam. Gyorsan megebédeltem, írtam egy cikket. Felkelt, megint evett, aztán sétáltunk kb másfél órát. Itthon megint játszottunk, aztán evett, nekiálltam a vacsinak. Közben a férjem hazajött, én befejeztem a kaját, elmentem fürdeni, hajat mostam. A kislányt megfürdettük, szopizott egy utolsót, utána mi is vacsiztunk, addig ő nézelődött. A férjem elaltatta, utána társaskztunk és megbeszéltük, mit csinálunk hétvégén, illetve elmesélte, mi volt ma a munkahelyén és mi várható jövőhéten. Ő már lefeküdt, én picit netezek még. 😊 Tökéletesen elégedett, boldog és szerelmes vagyok.
2018. febr. 9. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
56%

Festettem, takarítottam, főztem. Munkát kerestem a részmunkaidős munkám mellé. A macskámmal hülyültem.

Vártam haza a páromat, csináltam neki kaját, majd megnéztünk egy Black mirror részt, röhögtünk a macskán.

Napközben többször megfordult a fejemben, hogy semmi értelme, de felelősséggel tartozom a szeretteim felé.

Nem tudom, hogy meg vagyok-e elégedve. Az, hogy röhögtem a macskán, vagy mosolyogva beszéltem csak egy álarc, közben mögötte ott dübörög a horror.


Miért kellett lepontozni a babást?

2018. febr. 10. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!