Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Alvajárók! Ti miket csináltok,...

Alvajárók! Ti miket csináltok, csináltatok éjszaka?

Figyelt kérdés

Egy (leendő kép)regényhez kellene, az egyik kedvenc karakterem alvajáró :)


Én és a családom viszont "rendesen" alszunk, sose tudtam ilyen kalandokat megtapasztalni :)

Írnátok ilyen "sztorikat" alvajárásról?


Milyen furcsaságokat mondtatok/csináltatok? Mit álmodtatok, emlékeztek rá?


Köszönöm előre is a válaszokat!


2018. ápr. 15. 22:30
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Sok évvel ezelőtt volt egy időszakom, amikor rendszeresen felkeltem éjjel, és az ébresztőórán azt láttam, hogy már reggel, készülődési idő van, el is kezdtem öltözni. Akkor ébredtem fel igazán, mikor az arcomat kezdtem hideg vízzel mosni. Furcsa volt, hogy nagy a csend, nincsenek reggeli hangok. Megnéztem az órát, és éjjel kettő körül járt. Ez kb. egy hónapig tartott, és ha nem is napi rendszerességgel, de heti több alkalommal előfordult. Aztán magától elmúlt.

A többi meg csak az, hogy szoktam álmomban beszélni, sírni, kacagni, amire olykor felebredek. A beszédet nem tudom, van-e még, mert egyedül alszom évek óta, nincsen ki csekkoljon. :)

2018. ápr. 15. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Kiskoromban voltam alvajáró.

A szüleim elmondása alapján: fogat mostam, felhúztam az iskolatáskám, mászkáltam a házban...

2018. ápr. 15. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer volt olyan, hogy felvettem a kaputelefont, és beszéltem bele. Hogy mit, abban nem vagyok benne biztos, de szerintem a tesómat kerestem.


Tesóm meg a szobájából átjött a nagyszobába, és a fiókba akart pisilni. x"DD Uristen, de rég volt, így visszagondolva nagyom vicces xd

2018. ápr. 16. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
1x lehúztam az egyik zoknimat a WC-n. Erre úgy jöttem rá, hogy reggel nem találtam a párját, és aztán bevillant, hogy valami olyasmit álmodtam, hogy a WC-ben volt valami textil-féle dolog, amit fogtam azt lazán lehúztam.
2018. ápr. 16. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!