Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egy ronda pofájú férfi tud...

Egy ronda pofájú férfi tud eleget kompenzálni azzal ha ki van gyúrva?

Figyelt kérdés
Vagy ha csúnya feje van akkor a kigyúrt test se menti meg?

2018. jún. 21. 09:16
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Szerintem ez hülyeség. Nekem (és nemcsak nekem, hanem jó pár barátnőmnek is) kifejezetten nem tetszenek a kigyúrtak. Az szép, ha sportos, nem hájas. De inkább olyan vékony, normál testalkat, ami leginkább tetszik.
2018. jún. 21. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Kicsit pontosítom a kérdést, mert nem tökéletesen fogalmaztam és félreértések vannak.


Tehát kigyúrt alatt nem Kathi Bélára vagy Arnold Schwarzeneggerre kell gondolni hanem izmos, sportos testre (széles váll vaskor alkar, felkar, kockahas, kidagadó mellizmok, izmos lábak).

Illetve, sokan mondják hogy a személyiség az elsődleges, ezt én elfogadom és értem, de lehetek én akármennyire angol úriember vagy ultimate macsó ha az első mondatom befejezése előtt kapom a "van barátom" szöveget. Szóval nem tartós párkapcsolatnál hanem ismerkedésnél lényeges a kérdésem.


Csak hogy éljek egy példával, mikor beszélgettem itt egy lánnyal, elég szimpatikusak voltunk egymásnak még ki is mondta hogy bejön neki a személyiségem és felvetette hogy menjünk át facebookra, miután elküldtem neki a facebookomhoz a linket többet nem írt nem jelölt, pár nap után mikor rákérdeztem hogy mi van semmi, még egy válasz se...

Szóval a személyiség nem minden, akármennyire is állítják ezt sokan.

2018. jún. 21. 13:19
 13/14 anonim ***** válasza:
Valamennyit tud, de hogy "eleget- e", az jó kerdés. Mindenesetre, az se jobb "leosztás", ha jókepű vagy, de "semmi több". Mert ez az előny ismerkedésnél, csak az első randiig tart ki.
2018. jún. 21. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
#10: Ez most komoly? Már jó pár éve olvastam ugyanezt a válaszodat egy másik kérdésnél. Azóta nem tudtál róla leszakadni? Talán nem is a ronda arcoddal, hanem a férfiatlan überlúzer viselkedéseddel van a probléma.
2018. jún. 22. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!