Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tegyek ha nagyon hangulate...

Mit tegyek ha nagyon hangulatember vagyok?

Figyelt kérdés

Ha jó kedvem van,akkor minden oké;a legtöbb ember kedvesnek tart és segítőkésznek(az eddigi visszajelzések alapján). Ilyenkor mindig mosolygok,viccelődök. Viszont amikor rossz vagy semleges kedvem van,akkor -igaz hogy akaratlanul-de nagyon flegma vagyok,hajlamos vagyok megbántani másokat. Nem üvöltözöm (csak ritkán),inkább szarkasztikusan szólogatok be. Emiatt szinte mindennap veszekszem a szüleimmel. Százszor mondtam nekik,hogy ezzel a tulajdonságommal tényleg nem tudok mit kezdeni. Egyszerűen nem értik meg,hogy nem szándékosan vannak gyökér pillanataim,és nem hiszik el,hogy próbáltam már változtatni a viselkedésemen. Ne támadjatok le légyszi,csak akkor írjatok,ha tudtok segíteni.

ui.: Nem tudom,hogy számít-e (van hozzá köze),de pár éve depressziót diagnosztizáltak nálam. 16/L



2018. jún. 21. 21:55
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem a depressziónak van valami köze a hangulatingadozásodhoz.(Mert barátnőm is ugyan ebben a helyzetben van mint te. Mielőtt nem diagnosztizáltak nála depressziót addig semmi baja nem volt.)

Vagy esetleg kimerültség miatt van ez, sok stressz.

A szüleiddel próbáld meg higgadtan megbeszélni a problémáidat. (Barátnőmet sem értették meg, illetve ki is nevették. Aztán megbeszélte velük normálisan és valahogy megoldódott)

Esetleg keress fel egy pszichológust, hátha tud segíteni ebben.

2018. jún. 22. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Másrészt, annyit te magad is megtehetsz, hogy szólsz a számodra fontos embereknek, hogy "ne haragudjatok, most nagyon rossz kedvem van, beszélgessünk máskor, mert véletlenül sem szeretnélek benneteket megbántani."
2018. jún. 22. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!