Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit kezdjek ezzel a két...

Mit kezdjek ezzel a két szörnyű tulajdonságommal?

Figyelt kérdés

Először is..

Szörnyen hangulatember vagyok, van hogy annyira elkap hogy nem érdekel az se hogy mi lesz a jovovel ha megkell csinalnom valamit nem csinalom meg mert egyszeruen leszarom es nem erdekel, de aztan lehet fel ora mulva mar lesz hozza kedvem de mikor elkezdem mar nem..

Ha valami olyanrol hallok vagy olvasok vagy barmi akkor az egesz nap befolyassal van ram stb...

Ezzel mit kezdhetnek?

-

A masodik szornyu tulajdonsagomnak nem tudom van e neve de leirom mi:

Ha fiukkal beszelek annyira felmegy bennem valami hogy rogton elkezdek ra szuros szemmel (szexualisan) nezni es kenysztetest erzek arra hogy tapogassam simogassam vagy barmit csinaljak vele csak hozzaerjek a srachoz.

Tehat nem feltetlenul egybol a szex jut eszembe csak hogy tapizzam vagy nem is tudom kihasznaljam erzelmileg. Talan ez a megfelelo szo ra.

Aztan persze kesobb mar semmit sem erzek iranta..

ez kicsit zavar mert felek hogy lesz igy kapcsolatom..

(18/L)

MIT GONDOLTOK?:/



2017. nov. 24. 23:04
 1/2 anonim ***** válasza:
67%
Majd kinövöd:D
2017. nov. 24. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is fiatal vagy oszt most csak kiéled magad
2017. nov. 24. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!