Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit csináljak ha félek telefon...

Mit csináljak ha félek telefonálást kezdeményezni?

Figyelt kérdés
Ismerősök, orvosok felé. Élőben semmi fusztraltsagot nem okoznak ezek az emberek. De ha telefonálásrol van szo lebeszelem magamat. Véget akarok ennek vetni. 18L
2018. jún. 22. 14:12
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt ilyenem, nekem akkor múlt el amikor muszáj volt egyszerűen, mert nem volt ott senki aki megoldja helyettem és rájöttem, hogy képes vagyok rá, nincs mitől félnem. Kényszerítsd magadat rá.
2018. jún. 22. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szociális fóbiád van? Nézz utána!
2018. jún. 22. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

csak kezdd el és belejössz..


mondom ezt hallássérültként..

irtóztam telefonra gondolni is aztán pár hónap és más ügyeit is én intéztem..

2018. jún. 22. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Küldj nekik sms-t! :)
2018. jún. 22. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Írd le, amit mondani akarsz és olvasd fel. Pl. h bizonyos vizsgálatra kérsz időpontot, akkor írd le így:


XY vagyok, ilyen és ilyen ügyben telefonálok, szeretnék időpontot kérni (akár azt is mondhatod, hogy lehetőleg erre és erre a napra).


Kérdezni fognak konkrét dolgokat, pl. hogy mi a panasz, vagy van-e beutalód aztán mondod rá a választ. Nem bonyolult ez, gyakorolni kell a 15. után már eszedbe sem jut, hogy ez probléma lenne.

2019. okt. 15. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!