Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Sose lesz barátnőm, ha félénk...

Sose lesz barátnőm, ha félénk vagyok és nem nagyon merek kezdeményezni?

Figyelt kérdés

Már sajna 17 éves vagyok,de eddig még nem volt barátnőm. De ezen az állapotok sajnos nem is tudok változtatni :/.

Járok bulizni , szoktam járni a városokat, de ahoz hogy én odamenjek csak igy egy lanyhoz ahoz en nem vagyok elég bátor. Egyszer mentem oda egy lányhoz egy strandon ,de abból se lettt semmi. Szerencsétlen vagyok a nőkhöz.....


2018. ápr. 23. 17:08
 1/2 anonim ***** válasza:
Nyugi! Ha látványosan összeszeded magad anyagilag, akkor le sem fogod tudni vakarni magadról őket.
2018. ápr. 23. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Előttem szólóhoz csatlakozom😀 Pénzzel mindent el lehet érni.

Én 21 évesen vesztettem el a szüzességemet és kb 1 hónapig járam a lánnyal , azóta rájöttem , hogy a kapcsolatok nem nekem valók ezért ( mert egy lusta állat vagyok) a hivatásos hölgyek szolgáltatásait veszem igénybe. Mondjuk nekem annyi szerencsém volt a lánnyal, hogy Ő jött oda hozzám és mondhatni felnèzett ràm.


27/F

2018. jún. 2. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!