Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy lehet kezelni egy ilyen...

Hogy lehet kezelni egy ilyen személyt?

Figyelt kérdés
Van mikor nagyon kedves,néha már túlságosan is annak tűnik,zavaróan az,tisztára néha mintha az anyám lenne és nagyon kötődik,van még 1 haverom akibe szinte bele van már esve,úgy,hogy nem is látta még képen sem. De a hangulata meg egyik pillanatról a másikra meg tud változni és cinikusan írogat,lelkizik,hisztizik.. Nem tudok rajta kiigazodni,nem tudom kezelni sem,még sose írogattam ilyen(számomra) idegesítő személlyel. Sose írja le konkrétan,hogy mit akar vagy hogy mi a baja,burkoltan beszél,én szívjam ki a kisujjamból vagy szedjem ki belőle. Pedig csak 2 hónapja ismerem egy játékból. Azért csak nem ilyen bonyolultak a lányok.. Vagy csak még nem találkoztam eléggel? Valamint mire utal(hat) az ilyen viselkedés?
2018. jún. 22. 14:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg tőle kerek-perec, hogy "akkor most jössz répázni, vagy kérjek bocsánatot?"
2018. jún. 22. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Őőőő, mondjuk nem beszélgetsz vele többet?

Ha ilyen idegesítő, akkor töröld le meg tiltsd le a viharba, aztán kész, menjen másnak nyekeregni.

2018. jún. 22. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Azt se tudom ki,mondom csak játékon belül ismerem és skypon írunk, de folyamat kerdezget hogy hol vagyunk mit csinálunk. Most meg ilyet kezdett el írni,hogy "tudom hogy gáz egy fiúval egy másik fiúrol beszélni,ne is mondd el senkinek oké? Csak nagyon utálom hogy mindennek van oka,és ezek az okok sose tesznek boldoggá"Most ebből mit szivjak ki? 2 honapos ismerettség utan en segitsek a pasi ügyeiben ugy hogy le se irja mi van?

Erre annyit irtam,hogy ok értem,ő meg:"Látod,te se irsz semmit. Most haltam meg"

Kész :DD

1.válaszolónak meg köszönjük de van csajom,remélem legközelebb sikerül neked megragadni a lényeget

2018. jún. 22. 16:54
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha van barátnőd, minek foglalkozol idegen hisztis csajokkal?Miért csinálsz belőle ekkora ügyet?Nem értem.
2018. jún. 23. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!