Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A melegek általában miért...

A melegek általában miért tűnnek gazdagabbnak?

Figyelt kérdés

2018. jún. 24. 14:25
1 2
 1/12 Metionin ***** válasza:
98%
Lehte hogy többet törődnek a külsejükkel és jobban válogatják össze a ruháikat. Sok melegnek nagyon jó ízlése van.
2018. jún. 24. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
69%
Én még sosem találkoztam ezzel a jelenséggel...
2018. jún. 24. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Le lehet pontozni, de szerintem is egyfajta igényesség társul a sztereotíp meleg képéhez. Nem véletlen az se hogyha egy férfi sminkeli magát vagy csak többet foglalkozik a külsejével a megszokottnál akkor jönnek rá a "mi van, bzi vagy?" megjegyzések.
2018. jún. 24. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez csak egy nagy sztereotípia.


Vannak melegek akik művésziesebbek, jó ízléssel, megfelelő anyagiakkal és adnak magukra, a külsejükre. Viszont vannak olyanok is akik sima szakadt építkezési melós kinézetűek, csak róluk nem mondod meg elsőre, hogy melegek.


Alapból ki meleg? Van akinek nőies a hangja, gesztusai, mégsem z. Másról meg meg nem mondanád hogy az.


És alapvetően az átlagos férfiak között is vannak kifejezetten igényesek és kifejezetten igénytelenek. Ismerek olyat akinek 80+ milliós háza van, de ugyanazt a néhány ruhát látod rajta szinte minden nap és se egy drága óra, se egy drága telefon, se egy drága napszemüveg. Míg ismerek "melóst" aki munka után márkás ruhákba öltözik, felkapja a drága órát, előveszi az aktuális csúcs telefont és megy dolgára.

2018. jún. 24. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
76%

Mért van az, hogy az ugyanolyan anyagi háttérrel rendelkező férfiak között több a lecsúszott, tróger, hajléktalannak tűnő, alkesz kinézetű figura, mint a nők körében? Nagyon sok nő él szintén rettenetes körülmények között, mégis makulátlanul lép ki az utcára, meg nem mondanád róla, mert van egy belső tartása. Az átlag "sz rokbele az életbe" heteróhoz képest a melegek között is magasabb arányban vannak, akik jobban odafigyelnek önmagukra, a divatra, és igyekeznek nem egy lecsúszott senkiházi képét mutatni. Nem azért, mert gazdagok, egyszerűen rosszul éreznék magukat a bőrükben, ha rosszul néznének ki.


Másrészt a melegekről nem húzza le a bőrt a bundázkodó kisfeleség meg a három gyerek a sítáborával és miegymás...

2018. jún. 24. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
63%
Mert nekünk sokkal fontosabb a külső megjelenés mint a hetero férfiaknak. Legalább is itthon. Nyugatabbra több a pénz és más a hetero szemlélet mód. Itthon még az a jellemző hogy a 'macsok' magyarul a nagy pofaju bunkók szemében 'b...uzis' heterokent odafigyelni a külsőre, miközben pont a legnagyobb menőző prolik néznek úgy ki mintha egy lepukkant meleg bárból jöttek ki, ahova meg én sem megyek.
2018. jún. 24. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
63%
Folytatom az előbbit. Nekem az a röhejes mikor pont egy ilyen igénytelen, izzadságszagú, zsíros pofájú, alkesz tapló paraszt b..uziz le, aki fürdeni nem képes és ugyanazt a gyűrött, pörköltpecsétes inget képes mindennap viselni. Aztán csodálkozik ha a felesége undorodik tőle.
2018. jún. 24. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
95%
Talan csak igenyesebbek az öltözködesre, stb., bar nem tudom, hogy ez altalanosságban igaz rajuk, vagy inkább csak egy sztereotípia.
2018. jún. 24. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
91%
Mert ezekre a melegekre figyelsz fel. A kilencven százalékukról nem is tudod hogy meleg.
2018. jún. 25. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
93%
Az hogy valakin latszik hogy meleg meg nem jelenti azt, hogy minden melegrol megmondod az e... rengeteg hetero vagy alter csavo is van aki full pasis es megis meleg... na erre varrj gombot ;)
2018. jún. 26. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!