Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy érezzem jól magam, ha...

Hogy érezzem jól magam, ha akit szeretek mással van?

Figyelt kérdés

Én rontottam el, mert kiléptem az életéből és nem mondtam el neki, hogy érzéseim vannak iránta. Most évek óta mással van, nem tudom mennyire szeretik egymást, mennyire nem, de külső szemmel, mintha jól meglennének együtt. Az elején nagyon fájt, mikor együtt láttam őket, de szeretném jól érezni magam végre. Ami azt jelenti, hogy néha eljárnék a bárba, ahova a srác is jár a csajjal. De nem tudom, hogy viselkedjek, hogy ne tűnjön fel semmi nekik illetve hogy jól is érezzem magam, annak ellenére, hogy lehet, hogy látni fogom őket.

25L


2018. jún. 24. 22:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát mondj le róla és keress magadnak valaki mást. Ne az kelljen aki már másé.
2018. jún. 24. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát nem is tudom mit válaszoljak erre a kérdésre..ha azt írom hogy legyél nevető harmadik az milyen dolog lenne?! Ha ők együtt boldogok elvannak akkor Szerintem elkellene engedned persze tudom könnyű pofázni hiszen az érzéseidet azok amik cselekvésre késztetnek... Esküszöm neked hogy én eljutottam arra a pontra hogy alig vannak érzéseim az emberek iránt! Egyszerűen meguntam mindent és szinte érzelemmentes lettem ami tök jó! Hogy visszakanyarodhak a témához azt tudom mondani hogy vagy el engeded a srácot hiszen elvan a csajjal vagy megpróbálsz a közelébe férkőzni.. De azzal tönkretehetsz egy Kapcsolatot...Nem könnyű embernek lenni!
2018. jún. 24. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Miért pont ott akarod jól érezni magadat ahova járnak ?
2018. jún. 24. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Csak-mert ott tutira nem fogod jól érezni magadat, járjál valahova máshova*
2018. jún. 24. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nincs más hely a városunkban, ahova elmehetnék.

Nem azért kell, mert mással van, mivel előtte is érdekelt, csak előtte még én is túl besz.ari voltam.

Az, hogy harcoljak érte meg veszett dolog lenne, mivel annyit sírtam miatta mióta ezzel a csajjal van, hogy hatalmas harag van bennem.

2018. jún. 24. 23:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!