Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mikkel lehet túlvészelni azt,...

Mikkel lehet túlvészelni azt, ha az a férfi, akit szeretek mással van, mást szeret?

Figyelt kérdés

Egy környéken lakunk s néha látom is őket. A baj az, hogy a csaj ilyen kiöltözős típus s mióta együtt vannak nem merem felvenni én is a szebb, dögösebb ruháimat, mert nem érzem magam egésznek, mióta ők együtt vannak. Senkit nem merek közel engedni magamhoz, nem szeretem már magam, mert úgy érzem, hogy nem vagyok elég jó, mert nem kellettem a srácnak.

Hogy álljak fel a padlóról, nézzek szembe a sorsommal és szeressem újra önmagamat?


2018. jún. 2. 12:27
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Azért egy visszautasítást enyhén szólva is túlreagálsz. Te is nyilván mondtál már valakinek nemet, mit gondolnál róla, ha tudnád, hogy ennyitől így összeomlik?

Az élet megy tovább, de ha mindig másokhoz méred magad, soha nem leszel boldog. Főleg az ilyen mértékű önsajnálat nem vezet semmire. Foglald el magad, járj el barátokkal, aztán ha kiheverted, majd nézel más után és kész.

2018. jún. 2. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De nem tudom, hogy szokjak le arról, hogy ne reménykedjek? Sokszor úgy érzem, hogy annyit szenvedtem már miatta, meg se érdemelne, de nem tudom megutálni.
2018. jún. 2. 12:49
 3/7 anonim ***** válasza:
Egyáltalán tudja, hogy szereted?
2018. jún. 2. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem tudja, sőt azt hiszen az egészet én rontottam el. Évekkel ezelőtt közeledett felém, de akkor is ilyen önbizalomhiányos voltam és nem foglalkoztam vele. Rá 3 évre kb.megtörtént ugyanez, akkor se foglalkoztam vele, mivel elkövettem azt a hibát, hogy a pletykáknak hittem, hogy ő milyen. Én közben munkát kaptam máshol, tehát elmentem. Rá egy évre összejött a jelenlegi barátnőjével, akivel lassan 3 éve van együtt sokszor amolyan se veled se nélküled kapcsoaltban. Néha láttam, hogy kitettek közös képeket, néha egyedülálló volt a státuszuk. Nem koslattam utánuk, csak mindig vártam, hogy eljöjjön végre az én időm, és helyrehozzam, amit anno elrontottam.
2018. jún. 2. 13:00
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha próbálkozott, akkor a "nem kellettél" nem igaz.

Vagyis biztos jól nézél, biztos kedves is vagy, szóvál, vegyél fel nyugodtan amit szeretnél.

Kezdj el radizgatni, az kicsit feldobja az ömbizalmad, aztán lehet, hogy még valaki meg is tetszik.


Azt hogy annak a férfinak tudtára tudod-e adni finoman, hogy tetszik... a kapcsolatukba nem kellene beleavatkozni, de ha esetleg újra egyedülálló lesz közledj majd fél, ha tényleg szeretnél tőle valamit, és nem csak azért mert mással van.

2018. jún. 2. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ott volt két alkalom amikor elutasítottad. Mégis mi a francot reméltél? Hogy élete végéig próbálkozik majd nálad, hátha meggondolod magad? Meg mi az hogy nem tudod utláni? Mégis milyen jogon kéne ezt érezned iránta? Nem ártott neked, még küzdött is érted.... igen komoly gondok vannak a gondolkozásoddal. És itt sajnáltatod magad...Gusztustalan vagy, de komolyan.
2018. jún. 2. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Utolsó! Erős szavak ezek ahhoz képest, hogy nem tudod, hogy mi hogy történt és miért!!!
2018. jún. 2. 17:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!