Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen sorrendben hívnak be a...

Milyen sorrendben hívnak be a szóbeli érettségire?

Figyelt kérdés

Tehát mi alapján határozzák meg a sorrendet? Úgy vettem észre, hogy nem névsor szerint.. Akkor?

Én csak az alap (magyar, töri, angol) tárgyakból szóbelizem, ezek alapján inkább az elején vagy a végén leszek?


2018. jún. 25. 16:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Nálunk ez teljesen random volt.
2018. jún. 25. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Teljesen véletlen. Nálunk úgy van, hogy a végzősök közé (általában minden 5. végzős után) tesznek be egy vagy kettő előrehozott érettségizőt, persze, ha van egyáltalán. Mikor lesz a nyitód? Ott tudod meg, mikor leszel. Én holnap megyek töriből és magyarból. Hajrá. :)
2018. jún. 25. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Sok mindentől függ. Függ a diák feleleteinek számától, a kérdezőtanártól,... Mivel a szóbeli érettségi első három felelete idegen nyelv (hogy a többieknek legyen idejük felkészülni) ezért ez nagyban befolyásolja a folytatást. Függhet a tesiérettségítől is.
2018. jún. 25. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nálunk névsor szerint történt a behívás
2018. jún. 25. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!