Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A testképzavart hogyan tudom...

A testképzavart hogyan tudom "lekuzdeni"? 16) f

Figyelt kérdés
A magabiztossagombol nagyon sokat visszavesz az, hogy vekony vagyok, es ezt nagyon sokan mondjak is nekem. Korulbelul elfogadom magam, de vannak olyan pillanatok amikor ugy vagyok hogy szegyenlem magam, es valtoztatnom kellene. Ezzel az a baj hogy nem sok lehetosegem van itt, meg csak nem is varosban vagyok, masreszt meg tanacstalan is.

2018. jún. 25. 23:16
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Szia, bar en mar 24 vagyok es nő, de ugyanezek a gondjaim voltak nekem is, vekony voltam es akarmit ettem egyszeruen nem ragadt ram..

Aztan ahogy idosodtem ugy megvaltozott az anyagcserem is :) ez veled is igy lesz!

Addig is sportolj mozogj, es talalj vmi olyat magadon amit te szepnek latsz! Mindenkiben van vmi szep.. Es fokent ne foglalkozz azokkal akik emiatt kritizalnak, az en eszrevetelem az, hogy altalaban azok szolnak meg akik sanyargatjak magukat es irigyek.

Szoval fel a fejjel ;)

2018. jún. 25. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Lehetoseg mindig van, es mindig adott. Attol, hogy nem varosi vagy, meg lehet edzeni, van kismillio edzos video neten, el tudsz menni futni, vehetsz-nem draga- huzodzkodos rudat vagy akarmi. Kifogast mindig talalhatsz, de amig nem valtoztatsz,nem zavar elegge. Rajtad all.
2018. jún. 25. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!