Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan lehet lekuzdeni a...

Hogyan lehet lekuzdeni a masoknak megfelelni vagyast?

Figyelt kérdés

Miert erdekel szinte mindig, hogy a masik mit gondol rolam? Miert akarom, hogy engem "szeressen" mindenki? Barmit csinalok rogton beugrik, hogy ez vajon masnak tetszeni fog? Leginkabb baratokrol, haverokrol, evek ota nem latott osztytarsakrol van szo. Bant, hogy nem tudok felmutatni igazan semmit az eletben. Ilyenkor is arra gondolok, hogyha sok penzem lenne, meg sikeres lennek akkor mindenki birna.

Tudom le kene sz@rni, de nem tudom hogyan. 27/L


2016. dec. 28. 10:00
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Azért vagy ilyen, mert önző vagy. Előbb szeresd meg önmagadat, legyél magabiztos, akkor majd nem lesz szükséged ilyen kívülről jövő ingerekre, hogy neked is vannak értékeid.
2016. dec. 28. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
A megfelelni vágyásról pont úgy a legkönnyebb leszokni, ha csak kicsit is sikeresebb leszel összességében az átlagnál. Az ilyen embereket kapásból elkezdik sokan irigyelni környezetükből (távolabbi rokonok, haverok, munkatársak...). Ha pl. nőnek korán lesz 2 szép gyereke, akkor azt pofázzák hogy dolgozni lusta, ha meg 30 évesen szép karrierje van, de még nincsen férje, gyereke, akkor meg azt, hogy törtető karrierista, meg hogy egy férfinek sem kell az ilyen...
2016. dec. 28. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Bennem is megvolt anno gimiben, hogy mindenkivel szeretnék jóban lenni, de rájöttem, hogy ezt fölösleges erőltetni. Fontos, hogy jól érezd magad a bőrödben, hogy boldog légy és ne mindig azt nézd xy mit gondolhat rólam vagy mit csinál. Lehet, hogy megerősítést vársz tőlük, vagy tanácsot. Ha van kedved részletesebben mesélni írj. 24F
2016. dec. 28. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!