Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az alkohol a valódi ént hozza...

Az alkohol a valódi ént hozza felszínre biztosan?

Figyelt kérdés
Alapban nyugodt vagyok,nem szeretem a vitákat,a zűröket,az ideges embereket.Ha viszont iszok,egy idő után agresszív leszek.Van egy kis gondom pl. valakivel,az felnagyítódik ilyenkor.Ráadásul egy idő után azt se tudom mit csinálok,gátlástalan leszek ismerkedés terén is.Akkor ezek szerint én egy agresszív gátlástalan személy vagyok igazából ? Hogyhogy akkor józanul csakis a nyugodtságot szeretem ?
2018. jún. 26. 10:22
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Józanul beszabályoznak a társadalmi normák, elvárások, a következményektől való félelem, stb.
2018. jún. 26. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Így van ahogy az első hozzászóló írta, csak még hozzátenném, hogy az alkohol kihozza a rejtett érzelmeidet, vagyis rengeteg düh van benned amit jobb ha tisztázol ha van kivel, vagy pedig kilépsz abból a szituációból ami ezt a dühöt okozza.

Persze az is lehet hogy szimplán a napi stressz ami gyülemlik benned,ilyenkor elszabadul.

"Azt se tudod mit csinálsz".

De legalább tudatosult benned hogy az alkohol kiszámíthatatlanná tesz.Amíg nem teszel kárt magadban vagy másban, addig nincs baj.

2018. jún. 26. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Akkor én egy fejfájós alvógép vagyok.
2018. jún. 26. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!