Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerintetek az alkohol az...

Szerintetek az alkohol az emberből a, , valódi énjét" hozza ki?

Figyelt kérdés
Ha egy ittas állapotban lévő ember leribancozz@ a legjobb barátnőjét csak azért, mert az nem adta oda a telefonját, hogy felhívjon valakit és szerelmet valljon neki szinte félholt állapotban, azt mennyire kell komolyan venni?
2012. júl. 6. 15:30
 1/9 anonim ***** válasza:
A valódit hozza ki, de ez a ribancozás alap, szal egy nő ha valami hülyeséget csinál vagy megsért az úgy is ribanc meg ku.rva. meg minden lesz.
2012. júl. 6. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Dühös volt mert nem érvényesült az akarata nem gondolta komolyan és lehet nem is emlékszik.Van hogy kihozza az őszintét az emberből de nem egy ilyen kis dolog hanem inkább érzelmi de akkor én egy érzéketlen se**fej vagyok ha az a valódi énem.
2012. júl. 6. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem.
2012. júl. 6. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Mondják, de egy ribancozás részegen automatikus.
2012. júl. 6. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szerintem nem. A volt barátom ittasan állandóan felhívott többször, hogy mennyire szeret, így imád úgy imád, meg hogy velem akar mindent. Amikor pedig józan volt, akkor képes volt rám csúnyákat mondani bármi apróságért, hiába kérem meg, hogy ne tegye, mert én sem beszélek csúnyán azzal, akit szeretek. Sose bókolt, sőt inkább megalázott, pofákat vágott, ha meg akartam ölelni, szóval ő részegen hazudott/hazudik.

Baráti társaságban meg van egy srác, aki kb egy nyugodt bárány, kedves, de részegen a legocsmányabbul lehord mindenkit, aki a közelében van, legyen az barát, vagy a pultos, rombol, dúl, egy másik srác pedig mindig érzeleg sírásig. Érdekes lenne, ha a részeg jellemünk lenne az igazi minden esetben. :D


A r*bancozás inkább azért lehetett, mert ideges lett és a piától alapból elengedi magát az ember, úgy érzi többet, bátrabban megtehet. Csak kicsúszott neki.

2012. júl. 6. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Az alkohol a meglévőt erősíti, ha jó kedvűen iszol, még jobb kedved lesz, ha rosszkedvűen, még rosszabb lesz, igen, szerintem aki részegen bunkó, az alapjáraton is az. Ha jól értelmezem, lányról van szó, hát, a részeg nő sosem szép látvány, de ne vedd vérkomolyan, végülis megmentetted egy kínos szituációtól...
2012. júl. 6. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Nem kell komolyan venni. Részegen túlreagálunk szinte mindent...:)
2012. júl. 7. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Kedves kérdező! Te lennél a legjobb barátnő?
2012. júl. 7. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat!Akkor bizonyára csak túlreagáltam a dolgot.

Kedves Utolsó!Igen,én lennék...

2012. júl. 7. 09:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!