Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Eláll a fülem és zavar, mit...

Eláll a fülem és zavar, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Picit eláll a fülem a bal 1,5cm van a fejemtől a jobb 2cm-re. Szerintetek egy zavarhat egy párkapcsolatban/csajozásban?

2018. jún. 26. 12:39
 1/9 anonim ***** válasza:
37%
pillanatragasztózd
2018. jún. 26. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

nem feltétlen,ha amúgy "rendben" vagy ,jó a humorod,stb.

Az egyik unokaöcsémnek nagyon elállóak,-mégis nagyon csinos és szép barátnői voltak.


De ha későbbiekben mégis zavarna,akkor beszélj egy orvossal aki helyre hozza

2018. jún. 26. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az orrommal volt mindig problémám, de az évek múltán megtanultam elfogadni és már úgy tekintek rá, hogy engem ez tesz egyedivé. Hidd el, hogy aki emiatt visszautasít, azt csak a kinézeted érdekli, nem pedig te magad. :)
2018. jún. 26. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez legyen a legkisebb probléma. Szerintem akit ez zavar, és csak emiatt utasítana el téged, avval amúgy se kéne összejönni. A legfontosabb az, hogy próbáld elfogadni így önmagadat. Szerintem a legtöbb embert ez nem zavarná egy párkapcsolatban, de akit igen... az így járt. :D
2018. jún. 26. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem gáz :D

Amugy meg nézd meg pl. A mostani star wars filmeket, aki Kylo ren-t játsza színész neki is nagyon elálló fülei vannak, aztán mégis rengeteg lány/nő odáig van a hapsiért.

2018. jún. 26. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

hát sztem az összhatástól függ, így nem lehet megmondani, csak ha egész arcoddal együtt látni.

ha zavar, akkor gyűjts plasztikára, gyors korrigálják és nagyobb lesz önbizalmad, jobb a közérzeted, de emiatt ne legyél feszült

2018. jún. 26. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Utóbbival egyetértek: az összhatás dönt. Nekem 1,5 ill. 2,5 cm-re álltak ki a füleim, és végül is megműttettem. Nem bántam meg, mivel előtte állandóan csúfoltak.
2018. jún. 27. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Hány éves vagy? Meg lehet próbálni leszorítani is ha még fiatal vagy esténként aludj egy pánttal a fejeden és napközben is viseld ha egyedül vagy.
2018. júl. 9. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
#7-es vagyok. A #8-as hozzászólást meg kell, hogy cáfoljam. A leszorítás csak újszülöttkorban, az első néhány napban hozhat eredményt, de akkor sem garantált.
2018. júl. 11. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!