Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Eláll a fülem, és nagyon...

Eláll a fülem, és nagyon zavar. Műtét?

Figyelt kérdés
Nagyon zavarnak az elálló füleim, de olyan jó lenne felkötni a hajam. Elrontja az összképet fülem :( Megnéztem, hogy milyen lenne ha nem állna el, és akkor tetszenék jól állna. De rettenetesen zavaró ha például megyünk kirándulni és meleg van és én nem kötöm fel a hajam, mert nem áll jól. De nagyon nem. A műtéten kívül nincs más megoldás? Mennyibe kerül kb? Egyáltalán megcsinálnák nekem? Altatásban csinálják,vagy ébren? Mert nembírom a fájdalmat. Mármint nem nagy a fájdalomtűrésem. Köszönöm a segítséget! 14/L
2011. júl. 11. 19:09
 1/6 A kérdező kommentje:
javítok: Megnéztem, hogy milyen lenne ha nem állna el, és akkor jól állna. :)
2011. júl. 11. 19:10
 2/6 anonim ***** válasza:
Ilyen korban még talán működik a leragasztás is. Kérdezd meg az orvost.
2011. júl. 11. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszönöm, megkérdezem!
2011. júl. 11. 20:25
 4/6 anonim ***** válasza:
A leragasztás nem működik, tapasztalatból mondom. Csak a fülplasztika segít tartósan és véglegesen. Nekem 1 éve volt, és azóta minden OK. Ha gyerekkoromban megműtötték volna, sok keserűségtől megmenekülhettem volna. De sosem késő. 6 éves kortól megcsinálják, ha kell, altatásban is. A hoxa.hu-n létrehoztam egy topicot, Fülplasztika néven. Ott mindenre választ kaphatsz. Nekem is írhatsz priá, ha tudok, bármiben segítek.
2011. júl. 25. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
priá = privát... bocs:-)
2011. júl. 25. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm, ha valamilyen kérdés felmerül, írok :)
2011. aug. 2. 16:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!