Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha eláll a fülem?...

Mit tegyek ha eláll a fülem? Bár amúgy is idegenkedem tőle, de egyébként sem lenne pénzem műtétre (18 vagyok, tanulok). Viszont nagyon zavar hogy takargatnom kell, még a hajamat se fonhatom be stb

Figyelt kérdés

2016. jan. 16. 02:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Fogadd el. Semmi baj nincs azzal.
2016. jan. 16. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Most mégis milyen választ vársz akkor...?

A műtétet kizártad. Akkor marad az, hogy elfogadod. Vagy nem fogadod el és feszengsz tovább.

Az elfogadás meg vagy megy, vagy nem. 18 évesen már talán kikerültél az ovis közegből, ahol ilyenek miatt cikizik az embert. Nem tehetsz róla, így születtél és kész, nincs ezen mit szégyellni.

2016. jan. 16. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hát sajnos még a felnőttek között is gyakori a csúfolódás, persze csak az illető háta mögött. De én is ettől szenvedtem. Összegyűjtöttem annyi pénzt és bátorságot, hogy rászántam magam a műtétre és nem bántam meg. Hosszú távon csak ez segít. Vagy pedig igenis felvállalod a füleidet és nem rejtegeted tovább.


Tippet még adhatok - bár nem tudom, Magyarországon elérhető-e... Elálló fülek hátra állítása műtét nélkül: AuriClip vagy HappyEars. Esetleg külföldről megrendelhető, messze nem annyiba kerül, mint egy fülplasztika. Ha kell még infó, esetleg videó ezekről, szívesen elküldöm a linkeket.

2016. jan. 16. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!