Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Lesz hátrányom, hogy 22<...

Lesz hátrányom, hogy 22< évesen megyek egyetemre?

Figyelt kérdés

Nem produktív évek voltak eddig, és kiestem a tanulásból.

Nagyon gátlásosnak érzem magam és félek, hogy elvagyok késve, öregnek érzem magam.


2018. jún. 26. 19:42
 1/5 anonim ***** válasza:
90%
nem és ne is hidd hogy lesz van aki negyven éves korában megy
2018. jún. 26. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
89%
Senki nem fogja tudni, ha csak nem közlöd velük konkrétan, hogy hány éves vagy. Ránézésre semmi különbség nincs egy 20 és mondjuk egy 25 éves között. Amúgy is egyetemen mindenki össze-vissza csúszik különböző okok miatt, én 20 vagyok és 20-26 éves csoporttársaim vannak, de vannak 30+ évesek is az évfolyamon. Senki nem foglalkozik itt ilyesmivel.
2018. jún. 26. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
sokan vannak úgy, mint te. szerintem annyi a hátrány, hogy kelleni fog némi idő, mire rááll az agyad a tanulásra.
2018. jún. 26. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
82%

Amikor mar 30 evesen is a fel korosztaly meg egyetemista..

akkor nem is tudom mi a kerdes.

2018. jún. 26. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Max annyi hatrányod lesz, hogy kiestél a tanulásból. De ez csak rajtad múlik. Ha minden héten nekiállsz tanulni akkor nem lesz gond szerintem, idővel belerázódsz
2018. jún. 27. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!