Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Költöznünk kell még azt se...

Költöznünk kell még azt se tudom hogy hova de a párom egyáltalán nem ért meg?

Figyelt kérdés
Sokszor ki kéri meg vitázik hogy kevés időt szánok rá de folyton úton vagyunk nézzük az ingatlanokat pakolunk egy csomó lomot dobunk ki alig van időm én is kimerült vagyok fáradt közbe munka helyen is toppon lenni és azt érzem hogy a párom egyáltalán nem ért meg igyekszem vele is lenni de képtelenség 3 fele szakadni mit lehet tenni azon kívül hogy el hagyom ? csak pár hetet kéne ki bírnia de akkor is hétvégén minimum 1 teljes napod vele töltök de kevesli hisztiszik stb..

2018. jún. 27. 18:20
 1/3 anonim ***** válasza:
74%

Probaltal beszelni vele? Mondjuk: figyi nem fogok most raerni, mert rengeteg dolgom van, de majd bepotoljuk.


Ha ezen felul is hisztizik akkor tedd helyre. Felnottek vagytok nem? Csak el bir lenni ket hetig nelkuled. Ha nem erti akkor jobb lelepni, hosszutavon ki fog idegelni.

2018. jún. 27. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
35%

Tehát lényegében totál les.zarod, és nehezményezed, hogy ez nem tetszik neki...


Értem, jobban tenné, ha elhagyna.


Én dolgozok 9 órát a hátamon víve egy teljes demotivált csapatot, utána németezek 1 órát, jogsira készülök (angolul) még egyet, az utazásokat (család és munkaügyben) szervezem haza 1000km-re, meg ki-mikor jöjjön hozzánk látogatóba, mégis van időm a páromra.


Ő délelőtt dolgozik, délután a vállakozásához süt 2-3 félét, aztán olaszt tanul, a jogsit csinálja németül, fogorvoshoz jár hetente, de van ereje beszélgetni és kedvesnek lennie velem.


Igen, roh.adt sok, alig várjuk, hogy a jogsi meglegyen, meg a nyelven lazíthassunk, sokszor kidőlünk este, de nem esünk egymásnak, hanem támogatjuk a másikat, mikor neki épp nehéz, és nem a szakításon gondolkodunk, hanem próbáljuk azt a pici időt is békében, nyugban, összebújva eltölteni.


Tudod, az élet ilyen, teli nehézséggel, amiben nem az a megoldás, hogy a társadra sza.rsz, meg inkább kidobnád, hanem KÖZÖSEN megoldjátok.


35ffi

2018. jún. 27. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

“sokszor kidőlünk este, de nem esünk egymásnak, hanem támogatjuk a másikat, mikor neki épp nehéz, és nem a szakításon gondolkodunk, hanem próbáljuk azt a pici időt is békében, nyugban, összebújva eltölteni.”


Pontosan ezt szeretné a kérdező is. A párja viszont sem nem segít neki, sem nem támogatja, viszont egyfolytában hisztizik, hogy kevés idő jut rá, pedig láthatja, hogy a kérdező nem bulizni jár. Ezt a litániát pont nem a kérdezőnek, hanem a barátjának kellett volna előadni.

2018. jún. 27. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!