Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az angolok tényleg ennyire...

Az angolok tényleg ennyire buták, vagy csak én fogom ki ezeket az embereket?

Figyelt kérdés

Ismerek pár angolt, de szinte az összes lenyűgöz a tudásával. Megemlítek párat:

- Nem tudja merre van Németország. Tudja, hogy Európában, de nem tudja, hogy Angliától délre, keletre, nyugatra vagy északra.

- Soha nem hallottak Magyarországról, Szerbiáról, Szlovákiáról és egyéb kisebb országokról.

- Egyik lelkesen mondja, hogy szivesen elmenne Japánba, de nem teszi mert éhenhalna, hiszen ők csak rovarokat esznek.

- Afrikában kizárólag barbár törzsek vannak és fejlett civilizációnak nyoma sincs ott.

- Soha nem hallott híres írókról, költőkről, zeneszerzőkről. (Vivaldi, Robinson Crusoe...)

- Most hallott először a hemoglobinról, ezért fogalma sincs, hogy azt eszik-e vagy isszák.


Ez egy pár dolog, ami most így hirtelen az eszembe jutott. Most tényleg ennyire húzom az ilyen embereket, vagy ez teljesen természetes jelenség Angliában? Nem szeretnék senkit sem megsérteni, de a soakdik ilyen eset után már egy kicsit elgondolkodtam ezen.



2018. jún. 27. 20:18
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
92%
Nézz meg egy Herbál Reality-t és ugyanez a kép alakul ki rólunk is.
2018. jún. 27. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
80%
Tényleg ilyen buták, 13:éve itt élek. ..fingjuk nincs a külvilágról, csodálkoznak, h Magyarországon nem hivatalos nyelv az angol, hogy én miért angolul beszélek s lengyel barátommal, hogy nem valami másképp van, mint itt.
2018. jún. 27. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
70%
Angliában annyira gazdagok az emberek, hogy hülyén is képesek életben maradni és azért lesznek ilyenek. Gazdagság, kiváló közbiztonság, béke, tolerancia. Az embereknek nehéz körülményekre van szükségük, hogy fejlődjenek és ne korcsosodjanak el mint az angolok.
2018. jún. 27. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Igen, az angolok valóban ilyen buták!

- A Seggszpíren és a Szar Löncseloton kívül senkit nem ismernek.

2018. jún. 27. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
93%
Hofi jutott eszembe. "azért sziget-ország, nehogy elterjedjenek.
2018. jún. 27. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
66%
Jól lepontoztak megint mindenkit-köcsög felébredt-, nyomtam zöldet, hátha segít.
2018. jún. 27. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
63%
kis sziget kis génállomány
2018. jún. 27. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
80%
Robinson Crusoe regény, nem író.
2018. jún. 27. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
77%
Én is épp meg akartam kérdezni, hogy Robinson Crusoe író, költő vagy zeneszerző volt-e a kérdező szerint. :DDD
2018. jún. 27. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
86%
A hemogoblin, azaz vérmanó, a skandináv folklórban ritkán megjelenő mesebeli figura, megjelenése legtöbb esetben a rossz szerencse előszele. Ennek fényében talán nem kérhető számon az angolokon egy ennyire specifikus ismeret széleskörű birtoklása. Az pedig, hogy Japánban barbár törzseket esznek, oroszok által terjesztett álhír. Kedves, naiv angolokat megtéveszteni nem nehéz elsőre, de amint rájönnek az igazságra, már szkeptikusabban fognak állni a hírekhez, csak idő kell nekik.
2018. jún. 27. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!