Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az angolok tényleg ennyire...

Az angolok tényleg ennyire buták, vagy csak én fogom ki ezeket az embereket?

Figyelt kérdés

Ismerek pár angolt, de szinte az összes lenyűgöz a tudásával. Megemlítek párat:

- Nem tudja merre van Németország. Tudja, hogy Európában, de nem tudja, hogy Angliától délre, keletre, nyugatra vagy északra.

- Soha nem hallottak Magyarországról, Szerbiáról, Szlovákiáról és egyéb kisebb országokról.

- Egyik lelkesen mondja, hogy szivesen elmenne Japánba, de nem teszi mert éhenhalna, hiszen ők csak rovarokat esznek.

- Afrikában kizárólag barbár törzsek vannak és fejlett civilizációnak nyoma sincs ott.

- Soha nem hallott híres írókról, költőkről, zeneszerzőkről. (Vivaldi, Robinson Crusoe...)

- Most hallott először a hemoglobinról, ezért fogalma sincs, hogy azt eszik-e vagy isszák.


Ez egy pár dolog, ami most így hirtelen az eszembe jutott. Most tényleg ennyire húzom az ilyen embereket, vagy ez teljesen természetes jelenség Angliában? Nem szeretnék senkit sem megsérteni, de a soakdik ilyen eset után már egy kicsit elgondolkodtam ezen.



2018. jún. 27. 20:18
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
88%

Mindenütt vannak ilyen emberek. Amit Japánról, Afrikáról vagy hemoglobinról, azokat egy átlagos magyar is gondolhatja. Sok magyar a szomszédos országokat sem tudja felsorolni.

Egyébként ha te folyamatosan ilyen emberekkel találkozol az azt jelenti, hogy nem olyan helyen dolgozol/laksz ahol értelmes emberek vannak körülötted.

2018. jún. 27. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
50%

Nem tudnak egy csomó felesleges lexikai majomsàgot de èletre valóbbak mint pl a Corvinusi egyik professzor,egyik haverom mesèlte,hogy a tanár lehet tudott ELMÈLETBE,aztàn egy cèget nem èpített fel èletèbe.

A hasznàlható tudás hatalom,mègis az angolok sokkal gazdagabbak sikeresebbek,a magyarok meg átlagba vègzik a kuli munkàt.

Lehet tele a fejünk egy csomó dologgal de mègis egy szobàban a magyarok nyomorognak a büdös Abdulèkkal.

2018. jún. 27. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
49%

Ez ugyanaz a kèrdès mint,hogy az amcsik buták.

Akkor mièrt ott van a Szílicium völgy?

Mièrt ott vannak a legnagyobb tech cègek ès bankok?

Ha annyira butàk akkor nyilvàn odamegyek ahol a legokosabb legèletrevalóbb emberek vannak.


De azt látom,hogy a kulimeló idejön de a Headquaterek meg a tervezès ès vezetès az mindig USA-ban van.

2018. jún. 27. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
58%

Angliában béke van, meg tolerancia, meg kiváló közbiztonság? Àlmodban

..

Céget meg nem mindenki alapít, ahogy otthon sem.

2018. jún. 27. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
19%

Összessègèben mondom az angolok minden tekintetben sikeresebbek,nem ők èlnek szàzadmagukkal,meg van mindenük,utazgatnak.

Erre gondoltam,sokkal èletszerűbbek,èletre valóbbak.

2018. jún. 27. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
66%

aha, szóval ismersz pár angolt, és ebből ítéled meg őket, innen, magyarországból(így, szépen kisbetűvel...)

Mindig is csodáltam azokat a "büszke" magyarokat, akik nem is tudom hogy fogalmazzam, de ebből a totál nulla országból, ami a világtörténelem folyamán kb lófszt sem ért el sosem, képes bármely népet is kritizálni, pláne az Angolokat.

Szerintem kicsit többet értek el, mint mi.

Meg úgy ampakk eléggé vezető helyen vannak a világban.

De gondolom az itt, angolokat fikázóknak is csak annyi ismeretségük van, amit mosogatással töltöttek valami eldugott Angol porfészekben egy lengyel vendégmunkással, akiről azt hitték, Angol....

2018. jún. 28. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

Nem vagyok magyar, sosem éltem Magyarországon, Németországból vagyok. A németek jobban élnek mint az angolok, ezt láthatja bárki, aki járt már ebben a két országban. Ismerek több magyart is, természetesen rengeteg németet is, de eddig csak az angolok kápráztattak el a tudásukkal.

Az író, költö, zeneszerző meg egy felsorolás volt, nem csak erre a háromra gondoltam, hanem en block minden híresebb személyre, dologra. Odaírhattam volna Einsteinst is, pedig ő sem egy zeneszerző.

Életem során sok külföldivel volt szerencsém összeismerkedni, de a legalsó szinten mindenképpen az angolok vannak.

Sajnálom, hogy ezzel egyeseket megbántottam, de egyszerűen csak nem értem. Már olyan szintre ment ez a dolog, hogy inkább úgy ahogy van kerülöm Angliát és az angolokot, ha lehetséges.

2018. jún. 28. 07:11
 18/19 anonim ***** válasza:
Robinzon Kurzor...
2018. jún. 28. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
86%
Csak szólok, hogy én pl 13 éve élek Angliában, csak angol ismerősöm van, egyedül lakom, nem mosogatok, és egyetértek a kérdezővel. .
2018. jún. 28. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!