Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A skandináv emberek mitől...

A skandináv emberek mitől halvérűek?

Figyelt kérdés

Több helyen is olvastam már róluk, hogy lassúak, udvariasak, toleránsak, visszafogottak és minimális náluk a korrupció is.

Mitől van ez? A magyarok miért nem ilyenek?



2018. jún. 28. 12:28
 1/7 anonim ***** válasza:
87%

Ez nem "halvérüség", hanem kulturáltság - egyszerüen megtanultak emberi módon viselkedni és meg agresszívan reagálni mindenre.


A magyarok meg azért nem ilyenek, mert nagy többségük primitív lény, akinek az elsö reakciója, hogy odacsap, ráordibál a másikra, eltekinve a kevés kivételtöl.

2018. jún. 28. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

#1

Azért írtam halvérűséget, mert a magyarok ezt mondják rájuk. Ja, meg azt is, hogy életképtelenek. Ezt is nagyon szeretik a magyarok a másik fejéhez vágni, aki kulturáltan viselkedik.

2018. jún. 28. 12:36
 3/7 anonim ***** válasza:
Én soha nem mondanék egy skandináv emberre ilyen mocskosságokat.
2018. jún. 28. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Alain Delon ***** válasza:
Biztos fáznak és nincs kedvük heveskedni. Bár a black/death metalban meghatározóak a skandináv zenekarok. Az a műfaj meg pont nem a halvérűség mintája.
2018. jún. 28. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
A magyarok velemenye alapjan ne itelj. A skandinavok azert ‘halveruek’ mert naluk nem szeretik az embereket akik nagyon kitunnek, akar felfele, akar lefele, ezert szeretnek belenyomulni a tomegbe. De van koztuk nagyon sok kozvetlen es laza ember, de nagyon sok ‘halveru’ is, akikhez nehez kozelferkozni. Eletkeptelenek? Sielnek, hegyet masznak, futoversenyekre jarnak ejjel-nappal, szinte mindenki sportol valamit. Emellett tudnak fozni, mert az iskolaban tantargy - hibatlan az iskolarendszer amugy. Van stressz boven, de barkinek meg van adva a lehetoseg a fejlodesre es a karrierre.
2018. jún. 28. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
69%
Kérdező, szerintem is halvérűek a skandinávok. Az ok 0edig szimplán a nagy gazdagság.
2018. júl. 3. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
28%

Nem halvérű az...

A norvég pina halszagú.

2018. júl. 4. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!