Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen pletykát kéne hallanod...

Milyen pletykát kéne hallanod ahhoz valakiről, hogy többet ne is köszönj neki?

Figyelt kérdés

Vannak a kisebb pletykák, de rólam most szerintem valaki terjesztett valami csúnyát, ugyanis már a harmadik szomszédom aki jön szembe és nem válaszol a köszönésemre.Közben úgy néznek, mintha megöltem volna valakit.Nem voltunk beszélőviszonyban egyikkel se, de kellemetlen.

Városban lakok egy tízemeletesben 10 éve.Férjnél vagyok, balhéink nincsenek, csendesen élünk.


Érdekelne,hogy nektek milyen durva dogot kell hallanotok valakiről, hogy utána a köszönését se fogadjátok.Vagy esetleg ha rólatok pletykáltak azt is megírhatnátok.



2018. jún. 28. 17:55
 1/9 A kérdező kommentje:
*dolgot
2018. jún. 28. 17:57
 2/9 anonim ***** válasza:
80%
szerintem csak simán nem akartak köszöni én szinte senkinek se köszönök mert meg untam
2018. jún. 28. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
51%
Én se köszönök, nem érdemlik meg.
2018. jún. 28. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
85%
PLETYKA.Barcsak ők is tudnák mi az hogy pletyka.En semmit nem hiszek el ha nem látom a saját szememmel.Vannak rosszakaró emberek...Szerintem beszelj velük.Kerdezz.Deritsd ki hogy miért olyanok amilyenek.Vagy érezd magad rosszul amiért nem teszed amit kene.Ha tudod legalább miről beszélnek, miről szól az a pletyka,akkor meg tudod erősíteni hogy igaz-e vagy sem.
2018. jún. 28. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
92%
Semmilyet, nem tartom magamat ilyen faroknak, hogy valakivel csak úgy tajparaszt legyek, hogy nem köszönök.
2018. jún. 28. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha azt hallanám valakiről,hogy gyilkos.Akkor nem köszönnék utána neki.Volt is ilyen ember,el is kapták a rendőrök,és valóban gyilkos volt.Ez volt a kérdésedre a válaszom.
2018. jún. 28. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
88%

Az ilyen emberek alapesetben utálnak mindenkit, pláne ha hallanak valami kis apróságot.

Én is pont így jártam, pár szomszéddal odébb valami elmeháborodott kitalálta, hogy miattam csapott be a villám valahová, amiért elromlott egy csomó elektronikai cucc.

Nálam is persze.

Úgy néztek rám, mint akit meg akarnak lincselni.

Kérdeztem erre, van-e valami probléma, mire ők, hogy még jó, hogy nekem is bedöglött otthon minden, mert nekik is.

Inkább elmentem.

Na azóta se láttam őket, de kb egynek se fogok köszönni soha többet.

Persze tisztázódott, hogy nem a fáim miatt lett villámcsapás, de ennyi elektronikai képzettségük sincs, de már inkább lapulnak.

Bugyuta emberek.

2018. jún. 28. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
73%
Az nem lehet, hogy senki semmit nem terjeszt, viszont olyan hangosak vagytok, hogy amiatt utáltak meg? Pl. volt egy szomszédom régebben, ott mindig nyitott ablaknál, üvöltve szexelt a nő, hadd tudja meg az egész belső kert, hogy épp benne jár az aktuális palija. Na neki például nem nagyon köszöngetett senki.
2018. jún. 28. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Fish1 ***** válasza:
A pletykákra nem adok. Ezek általában olyan dolgok, amik már el vannak torzítva rendesen, ha egyáltalán van igazságalapjuk. Az meg, hogy egyik nap köszönök, másik nap már nem, szerintem tiszta óvoda.
2018. jún. 29. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!