Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ha valakiről egy csomó szégyen...

Ha valakiről egy csomó szégyenítő pletykát hallotok, akkor mit gondoltok az illetőről?

Figyelt kérdés
Olyan egyénisége van hogy irigyek rá?Vagy akkora lúzer hogy mindenki róla beszél?

2014. szept. 26. 15:40
 1/6 anonim ***** válasza:
59%
Nem adok a pletykakra,hanem ha erdekel az illeto en magam ismerem meg.Az,hogy ki mit beszel a masikrol az csak egy szegenysegi bizonyitvany.Az ilyen emberek altalaban magukkal nincsenek megelegedve,magyarul kisebbsegi komplexusban szenvednek es irigyek a masikra.
2014. szept. 26. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Azt gondolom, amit az első válasz adó, beszélni a másikról pedig csak úgy érdemes, (ha pozitív gondolkodást vesszük alapul) hogy megnézzük milyen eredményei voltak. Ezt mérlegeljük a legjobb elv szerint, mi megmutatja, hogy igazából milyen személyiség az illető.

Magam részéről nem adok a pletykákra. Személyesen ítélem meg az embereket.

Pletykálni meg a nők szoktak.

2014. szept. 26. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
67%

Én se adok a pletykákra, előbb megismerem az illetőt.

Egyébként általában arról szoktak legtöbbet pletykálni, akire irigykednek, vagy feltűnő jelenség.

Aki visszahúzódó, "lúzer", azt áltlaában levegőnek nézik.

2014. szept. 26. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 vorarlberna ***** válasza:

Ismerd meg, úgy gondolj róla valamit.

A férfiak is pletykásak melóban.

2014. szept. 27. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha nem ismerem személyesen, nem adok rá, hanem pletykaként kezelem. Ha ismerem, akkor pedig van róla sjaát tapasztalatom, akkor látom, mi az alapja a pletykának. Szerintem akiről sokat pletykálnak, az tesz arról, hogy beszéljenek róla az emberek. Nem feltétlenül olyan dolgokat tesz, mint ami a pletyka tárgya, de bizonyos tekintetben túlságosan mások előtt éli az életét, így okot ad a pletykálkodásra.
2014. nov. 2. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én sem adok a pletykákra, ha ilyet hallok, nem adom tovább, max.a férjemnek mondom el, de ő se adja tovább. Nemcsak azokról pletykálnak akik negatív dolgokat tettek, hanem azokról is, akikre irigyek.

Velem is előfordult már, hogy visszahallottam dolgokat, amit nem is csináltam, olyanok mondogatták, akik irigyek voltak rám, mert teljesen normális, becsületes, szerető családi légkörben, rendezetten élünk, ők meg nem.

2017. okt. 1. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!