Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan sz*rjam le ezt a...

Hogyan sz*rjam le ezt a "barátomat"?

Figyelt kérdés

Eléggé magamnak való srác vagyok, most érettségiztem le, így valszeg nem találkozok egyik osztálytársammal sem többet.


Van/volt egy "haverom", akik szerintem kihasználtak: általában akkor írta rám ha kérdezni akartak valamit sulival kapcsolatban, ha meg én írok rájuk akkor 2-3 szavas üzeneteket küldenek, aztán van hogy vissza se írnak amikor én válaszolok azokra. Egyszer hívtak el szilveszterezni, ahol jól éreztem magam, jövőre már nem.. Egy buliba se hívtak el se előtte se utána, csak abba az egybe, suliba meg tették hogy hát ők a barátaim, stb. Nevezhetném őket azoknak? Nem tudom..


A lényeg hogy ez a "haverommal" legutoljára 2-3 hete beszéltem, személyes dolgokról, amire 2-3 szóval válaszolt, majd nem írt vissza.. Olyan mintha engem csak kihasználtak volna, ők hárman meg sülve-főve jól megvannak. Egyedül az vígasztal, hogy jobb lett az érettségim mint nekik.. mit tegyek?



2018. jún. 28. 18:06
 1/5 anonim ***** válasza:
35%

"valszeg"


"Van/volt egy "haverom", akik..."


"A lényeg hogy ez a "haverommal"..."


Számomra az a fő kérdés, hogy neked hogy sikerült magyarból leérettségizned. Elég nehezen megy a szám-személy egyeztetés. A mondataid elején szereplő "egy" barátból a történet végére három is lett. Mikkel barátkozol te, papucsállatkákkal hogy percről percre osztódnak!?

2018. jún. 28. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Jaj de aranyos vagy, ennyire unatkozol hogy a helyesírási hibáimat elemzed ki? :D.


Megnyugtatlak, ez nem egy vizsga, hanem egy közösségi oldal. Ha pedig nem tudsz a kérdés témájával kapcsolatban írni, miért kezded el boncolgatni a helyesírásom?


A többes szám oka az, hogy ez a srác benne van egy kisebb baráti körben, akikkel én nem akarok beszélgetni, nem köt hozzájuk semmi, csak vele van ilyen problémám, hogy nem tudok róla "leszakadni". Az indokát nem tudom megmondani.

2018. jún. 28. 18:17
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ez eleg egyertelmu.. Sose voltak a barataid, max felszines haverok. Ha csak sulibal kapcsoldatos dolgok miatt kerestek, akkor nem te erdekelted oket. Te meg meg erre gondolom leirtad az eletedet, amire ok keveset reagaltak. Oszinten sajnalom, hogy mellettuk toltptted az elmult par evedet. Remelem ha egyetemre kerulsz, jobb baratsagokat alakitasz ki. (felteve ha szandekozol oda menni)
2018. jún. 28. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Utolsó: Igen, tervben van. Mit javasolnál? Másik városban lakik mint én, így valószínűleg nem találkozok vele többet, de minden nap látom, hogy elérhető Facebookon.. Töröljem le?
2018. jún. 28. 18:19
 5/5 anonim ***** válasza:
70%

szerintem nemes egyszeruseggel szard le.. nem kell se kitorolni, se semmi, zard ki az eletedbol

Sok sikert kivanok a tovabbiakban!

2018. jún. 28. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!